Konkursy - pozaszkolne
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy Pozaszkolne Rok 2018/2019

I miejsce w powiecie i 8 miejsce w województwie w IX Edycji Małopolskiego Konkursu promującego bezpieczeństwo uczniów na drodze Odblaskowa Szkoła

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w konkursach kuratoryjnych:
Anna Król kl. VIIIb - Małopolski Konkursu Geograficzny  

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:
Ciuła Olaf i Szymon Pławecki  kl. VIIIb - Małopolski Konkurs Chemiczny
Rafał Dunikowski kl. VIIIb - Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 
Teresa Opiela kl. VII oraz Faustyna Opiela kl. VIIIa - Małopolski Konkurs Języka Polskiego 
Gabriela Biedroń kl. VIIIa - Małopolski Konkurs Biologiczny  
Mariusz Jasica kl. VIIIb, Faustyna Opiela kl. VIIIa, Patrycja Nawalaniec kl. VIIIb – Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezja Patriotyczna okres 1914 do 1926r. - Marta Szewczyk kl. IIIA Gim.
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej - Łukasz Jasica kl. VIa
II miejsce w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Jan Paweł II - artysta" - Michał Zastrzeżyński kl. VII
I miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa” - Bartłomiej Ptaszek i Oskar Dyrek kl. VII  
II miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa” - Dawid Stanisz kl. VII  
III miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa”  - Bartłomiej Czajka kl. VIIIb
Wyróżnienia w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa”  - Marta Ptaszek kl. Vb, Dawid Janik kl. VII, Piotr Janik kl. VIIIa, Sikoń Ernest klasa VII.

Konkursy Pozaszkolne Rok 2017/2018

Gimnazjum:
III miejsce w Gminnym Konkursie Chemicznym - Natalia Ryś kl. IIIA
Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie „Zawodowy GPS”- branża weterynaryjna Gabriela  Lis kl. IIIB
II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Katarzyna Pawlik kl. IIIA
I miejsce  w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego - Mateusz Dunikowski kl. IIIA
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Zuzanna Ziaja kl. IIA
Finalista powiatowego Konkursu Maraton Matematyczny - Kacper Golonka kl. IIIA

Szkoła Podstawowa:
II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Faustyna Opiela kl. VIIa
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem” - Łukasz Jasica kl. Va
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem” - Kinga Tomasik kl. Ia
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Hubert Włodarczyk kl. IIIa 
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Gabriela Szewczyk  kl. IIIa
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Bulanda Radosław kl. IVb
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Chudy Albert kl. IVb
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Szewczyk Paulina kl. IVa 
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Jasica Magdalena kl. Va
II miejsce w XII Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego – kategoria scenka dramatyczna - Łukasz Dudka kl. Vb, Sylwia Mól kl. Vb, Zuzanna Jasica kl. Va, Łukasz Jasica kl. Va
IX Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Najpiękniejszy łańcuch choinkowy”
– I miejsce Piotr Janik i Bartłomiej Czajka, wyróżnienie Dawid Janik  
Nagroda Grand Prix w konkursie tańca – MaGa 2018” - Patrycja Tobiasz kl. VI
Wyróżnienie w powiatowym konkursie pn. „Ekologiczny Stroik Wielkanocny”- Julia Zelek kl. 0a
Projekt „Małopolskie talenty”  - nominowani z kl. IV i V SP, zakwalifikowali się:
-z języka angielskiego: Michał Hada, Piotr Dudek, Piotr Skorupa, 
-z matematyki: Albert Chudy, Kamil Bargieł, Łukasz Czachura, Magdalena Jasica
-z przedsiębiorczości: Dominika Czajka, Julia Piórkowska, Szymon Ryś

Sukcesy grupy artystycznej w składzie: Karol Tokarczyk, Kacper Jordan, Wojciech Gawlik, Mikołaj Staśko, Michał Mrowca, Karol Dyrek, Szymon Ryś, Konrad Jasica:
Nagroda specjalna na Parafialnym Przeglądzie Szopek i Gwiazd Kolędowych w  Mordarce
I miejsce w  XXII Przeglądzie Grup Kolędniczych Gminy Limanowa
II miejsce w XIX Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym ,,Zagrojcie ta Turoniowi”