Sportowe
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2021/2022

W ramach Igrzysk Dzieci

Halowa piłka nożna chłopców
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Maciej Bernacki, Wojciech Ryś, Szymon Smoroński, Mikołaj Szewczyk, Maciej Trojanowski, Karol Szewczyk, Andrzej Stachoń, Paweł Załubski, Mateusz Kęska

Mini piłka koszykowa dziewcząt
etap gminny – III miejsce

Skład: Amelia Bieda, Amelia Chlipała, Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Zuzanna Jasica,  Zuzanna Jeż, Kamila Kęska, Nikola Kuzar, Zofia Opiela

Mini piłka siatkowa dziewcząt
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Zuzanna Jasica,  Zuzanna Jeż, Nikola Kuzar, Zofia Opiela, Hanna Sroka, Weronika Staśko

Mini piłka siatkowa chłopców
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – I miejsce
etap rejonowy – II miejsce

Skład: Paweł Załubski, Szymon Smoroński, Filip Mamak, Szymon Ryś, Piotr Załubski, Grzegorz Golonka, Mateusz Kęska, Mikołaj Szewczyk, Antoni Mąka, Maciej Bernacki

Mini piłka ręczna dziewcząt
etap gminny – II miejsce

Skład: Zofia Bąba, Kamila Dara, Emilia Dyrek, Karolina Gancarczyk, Joanna Gawlik, Gabriela Golonka, Zuzanna Jasica, Zuzanna Jeż, Nikola Kuzar, Zofia Opiela, Hanna Sroka, Weronika Staśko

Mini piłka ręczna chłopców
etap gminny – III miejsce

Skład: Bartosz Szubryt, Paweł Załubski, Mikołaj Szewczyk, Hubert Włodarczyk, Filip Mamak, Szymon Ryś, Piotr Załubski, Mateusz Kęska, Szymon Smoroński, Maciej Bernacki

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Katarzyna Pietrzak, Judyta Knap, Kamila Kęska, Milena Piórkowska, Katarzyna Biernat, Vanessa Dyrek

Drużynowe biegi przełajowe chłopców
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Maciej Trojanowski, Szymon Smoroński, Mateusz Kęska, Antoni Mąka, Alan Frączek, Maciej Bernacki

Mini piłka nożna dziewcząt
etap gminny – I miejsce
 

Skład: Dara Kamila, Gawlik Joanna,  Jasica Zuzanna, Jeż Zuzanna, Kaim Iwona, Kuzar Nikola, Opiela Zofia, Pietrzak Katarzyna, Sroka Hanna, Zagórowska Magdalena, Dyrek Emilia, Wadas Karolina, Pietrzak Agata, Chudy Emilia

Mini piłka nożna chłopców
etap gminny – III miejsce

Skład: Bartosz Szubryt, Maciej Bernacki, Mateusz Kęska, Wojciech Ryś, Szymon Smoroński, Mikołaj Szewczyk, Karol Szewczyk, Andrzej Stachoń, Paweł Załubski, Antoni Mąka, Piotr Załubski, Dawid Bugajski


W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Halowa piłka nożna chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Albert Biel, Wiktor Czaja, Piotr Dudek, Filip Dutka, Dawid Kądziołka, Sebastian Musiał, Zbigniew Zelek

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Julia Budka, Marta Ptaszek, Magdalena Ptaszek, Julia Kozdroń, Aleksandra Mamak, Katarzyna Opiela

Koszykówka dziewcząt 
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Aleksandra Mamak, Katarzyna Opiela, Karolina Kęska, Magdalena Ptaszek, Natalia Śmierciak, Julia Wojtas, Julia Budka, Paulina Malec, Amelia Szubryt, Dominika Czajka


Koszykówka chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Sebastian Musiał, Dawid Kądziołka, Łukasz Kubacki, Maksymilian Rosiek, Szymon Ryś, Wiktor Czaja, Piotr Dudek

Koszykówka chłopców 3x3
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

Skład: Piotr Dudek, Szymon Ryś, Łukasz Kubacki, Wiktor Czaja

Piłka siatkowa dziewcząt
etap gminny – I miejsce

Skład: Dominika Czajka, Amelia Dąbrowska, Karolina Kęska, Julia Kozdroń, Paulina Malec, Aleksandra Mamak, Magdalena Ptaszek, Marta Ptaszek, Natalia Śmierciak

Piłka siatkowa chłopców
etap gminny – II miejsce

Skład: Wiktor Czaja, Piotr Dudek, Filip Dutka, Dawid Kądziołka, Sebastian Musiał, Zbigniew Zelek, Szymon Ryś, Maksymilian Rosiek

Piłka ręczna dziewcząt
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – I miejsce

Skład: Amelia Dąbrowska, Julia Budka, Aleksandra Prędka, Amelia Szubryt, Weronika Śmierciak, Katarzyna Opiela, Aleksandra Mamak, Marta Ptaszek, Magdalena Ptaszek, Dominika Czajka, Julia Wojtas


Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
etap powiatowy – III miejsce

Skład: Marta Ptaszek, Katarzyna Opiela, Julia Budka, Julia Kozdroń, Magdalena Ptaszek, Aleksandra Mamak

Piłka nożna dziewcząt
etap gminny – II miejsce

Skład: Katarzyna Opiela, Magdalena Ptaszek, Julia Budka, Julia Wojtas, Marta Ptaszek, Dominika Czajka, Paulina Malec, Amelia Dąbrowska

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA kat. Dziewcząt ur. 2007 – 2008 skok w dal – Kozdroń Julia kl. VII

I miejsce w Powiatowych igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA kat. Dziewcząt ur. 2007 – 2008 bieg na dystansie 300m – Budka Julia kl. VII

III miejsce w Powiatowych igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA kat. Dziewcząt ur. 2007 – 2008 bieg na dystansie 600m – Opiela Katarzyna kl. VIIIb

W powiatowych indywidualnych biegach przełajowych:

Opiela Katarzyna – I miejsce
Budka Julia – II  miejsce
Pietrzak Katarzyna – I  miejsce
Knap Judyta – III miejsce
Trojanowski Maciej – III  miejsce
Smoroński Szymon – I miejsce


Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2020/2021

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych 15 listopada 2020r. - Maciej Trojanowski kl. IVb rocznik 2010

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych 15 listopada 2020r. - Katarzyna Opiela kl. VIIb rocznik 2007

Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2019/2020

II miejsce w powiatowych zawodach z tanecznych Rytm, Muzyka Taniec zespołów cheerleaders: Zuzanna Gaik, Angelika Malec, Sara Słowiak, Agata Szewczyk, Dagmara Szewczyk, Patrycja Tobiasz

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych: Czaja Wiktor, Kądziołka Dawid, Dudek Piotr, Chudy Albert, Kubacki Łukasz, Włodarczyk Kacper, Rosiek Maksymilian, Kęska Mateusz, Smoroński Szymon, Maciej Trojanowski

III miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion” Smoroński Szymon, Bernacki Maciej, Kęska Mateusz, Ryś Wojciech, Stachoń Andrzej, Abram Przemysław, Dutka Filip, Włodarczyk Kacper

I miejsce w gminnych zawodach z piłki koszykowej dziewcząt: Biernat Izabela, Cabała Natalia, Mól Sylwia, Jędrzejek Małgorzata, Janik Wiktoria, Śmierciak Weronika, Jasica Oliwia, Jasica Zuzanna, Filipek Anna, Sikoń Martyna

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2005, 2006 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodsi 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2007 i młodsi

Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2018/2019

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców SP                                       
Skład: Łukasz Czachura, Kamil Bargieł, Dominik Biel, Michał Hada, Mateusz Florek, Mikołaj Syktus, Piotr Dudek, Dawid Kądziołka, Wiktor Czaja.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt
Skład: Anita Abram, Izabela Biernat, Anna Czachura, Gabriela Jasica, Małgorzata Jasica, Anna Król, Aleksandra Madej, Agata Nguyen, Julia Syktus, Patrycja Tobiasz, Wiktoria Wrona, Martyna Wróbel.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt
Skład: Amelia Dąbrowska, Anna Filipek, Wiktoria Janik, Oliwia Jasica, Zuzanna Jasica, Małgorzata Jędrzejek, Katarzyna Kaim, Paulina Malec, Anna Pietrzak, Marta Ptaszek, Liliana Smoleń, Weronika Śmierciak.

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
Skład: Anita Abram, Oliwia Bąba, Natalia Bieda, Izabela Biernat, Gabriela Jasica, Aleksandra Madej, Karolina Osadowska, Patrycja Tobiasz, Oliwia Wlodarczyk, Wiktoria Wrona.

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Chłopców SP
Skład:  Łukasz Czachura, Kamil Bargieł, Mateusz Florek, Łukasz Jasica, Michał Hada, Kacper Bąba, Mateusz Gołąb, Piotr Dudek, Dawid Kądziołka, Albert Chudy, Sebastian Musiał, Andrzej Król.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców KL. VIII i gimnazjum
Skład: Fabian Frączek, Jakub Skorupa, Mirosław Lis, Krystian Łyszczarz, Mateusz Majda, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka.

III miejsce w Sztafetowych Zawodach Pływackich w ramach Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży na dystansie 6*50m stylem dowolnym dziewcząt: Oliwia Bąba, Izabela Biernat, Anna Czachura, Natalia Dutka, Gabriela Jasica, Angelika Malec.
III miejsce w stylu motylkowym na zawodach pływackich na etapie powiatowym - Zuzanna Jasica kl. VIa
III miejsce w XXI Biegu Niepodległości w Młynnem - Albert Chudy kl. Vb
I miejsce - sztafeta chłopców w Biegu Niepodległościowym w Młynnem

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik  2010 - Maciej Trojanowski kl. IIb

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2005 – Izabela Biernat kl. VII

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2007 – Opiela Katarzyna kl. Vb

IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2010 – Alan Frączek kl. IIb

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych 2008 i młodsze (Magdalena Zagórowska kl. IIb, Zofia Hada kl. IV, Julia Budka kl. IV, Julia Kozdroń kl. IV, Magdalena Ptaszek kl. IV, Ćwik Natalia kl. IV)

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych - kat. Chłopców 2006-2007 (Albert Chudy kl. Vb, Piotr Dudek kl. Va, Wiktor Czaja kl Va, Mateusz Florek kl, VIa, Łukasz Czachura kl. VIa, Kamil Bargieł kl. VIa)

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim kat. dziewczęta ur. 2008-2009 - Natalia Śmierciak kl. IV

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim kat. chłopców ur. 2008-2009 - Andrzej Król kl. IV

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce ręcznej dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce ręcznej chłopców - rocznik 2006
II miejsce o Puchar Dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej i Dziewcząt - rocznik 2006


Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2017/2018

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Maciej Trojanowski kl. Ib
III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Albert Chudy kl. IVb
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Izabela Biernat kl. VI

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2005 i młodsi
Skład: Biernat Izabela, Czaja Natalia, Czajka Dominika, Dutka Natalia, Janik Wiktoria, Jasica Magdalena, Malec Paulina, Wojtas Julia.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2005 i młodsi
Skład: Michał Zastrzeżyński, Kamil Bargieł, Kacper Bąba, Piotr Dudek, Biel Dominik

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce dziewcząt 
Skład: Biernat Izabela, Cabała Natalia, Dutka Natalia, Frączek Martyna, Gaik Zuzanna, Jasica Magdalena, Malec Angelika, Ptaszek Marta, Słowiak Sara, Smoleń Liliana, Szewczyk Dagmara, Śmierciak Weronika.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce chłopców
Skład: Piotr Stępień, Michał Zastrzeżyński, Dawid Janik, Damian Pulit, Kamil Bargieł, Kajetan Włodarczyk, Łukasz Jasica, Mateusz Florek, Łukasz Czachura, Dominik Biel, Mateusz Gołąb.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce siatkowej Chłopców 
Skład: Łukasz Jasica, Łukasz Czachura, Oskar Dyrek, Dawid Janik, Mateusz Gołąb, Kamil Bargieł, Bartłomiej Ptaszek, Mateusz Florek

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2005 i młodsi
Skład: Biernat Izabela, Natalia Czaja, Dutka Natalia, Frączek Martyna, Malec Angelika, Tobiasz Patrycja, Paulina Malec, Zuzanna Jasica, Weronika Śmierciak, Liliana Smoleń, Dominika Czajka

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w „szóstkach piłkarskich” rocznik 2005 i młodsi
Skład: Bargieł Kamil, Biel Dominik, Czachura Łukasz, Czaja Wiktor, Dutka Piotr, Mateusz Florek, Gołąb Mateusz, Włodarczyk Kacper.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC szkolnych zespołów tanecznych „CHEERLEADERS” ” rocznik 2005 i młodsi
W zespole tanecznym: Dutka Natalia, Frączek Martyna, Gaik Zuzanna, Malec Angelika, Słowiak Sara, Patrycja Tobiasz, Zuzanna Jasica, Julia Piórkowska, Amelia Dąbrowska, Oliwia Jasica

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004
Skład: Natalia Bieda, Karolina Lis, Anita Abram, Gabriela Jasica, Karolina Osadowska, Aleksandra Madej

I miejsce  w Mistrzostwach Gminy w koszykówce dziewcząt
Skład: Abram Anita, Jasica Gabriela, Król Anna, Lis Amelia, Lis Karolina, Madej Aleksandra, Ngueyen Agata, Osadowska Karolina, Piwowar Joanna, Wrona Wiktoria.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002 – 2004
Skład: Magdalena Pająk, Wiktoria Wrona, Gabriela Odziomek, Agata Nguyen, Julia Syktus, Martyna Hudy, Amelia Lis, Karolina Lis, Anna Król, Joanna Piwowar, Natalia Odziomek, Aleksandra Madej, Karolina Osadowska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC szkolnych zespołów tanecznych „CHEERLEADERS”
W zespole tanecznym: Agata Nguyen, Julia Syktus, Marta Szewczyk, Zuzanna Puch, Oliwia Bąba, Aleksandra Madej, Wiktoria Wrona