Laureaci i finaliści
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
W roku szk. 2017/2018

Gimnazjum
Natalia Odziomek – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

Szkoła Podstawowa
Mariusz Jasica – FINALISTA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO XXIII edycji Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej" 

Grupa artystyczna w składzie: Karol Tokarczyk, Kacper Jordan, Wojciech Gawlik, Mikołaj Staśko, Michał Mrowca, Karol Dyrek, Szymon Ryś, Konrad Jasica –  LAUREACI XXI  Ogólnopolskiego etapu Konkursu Kolędniczego ,,Pastuszkowe Kolędowanie”



W roku szk. 2016/2017

Gimnazjum
Natalia Ryś - LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Wiktoria Słowiak - LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Antoni Król - FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Katarzyna Raczek - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
Mateusz Dunikowski – FINALISTA TEMATYCZNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „Od algorytmu do programu”

 

 

 

W roku szk. 2015/2016

Gimnazjum
Agnieszka Szewczyk - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Katarzyna Raczek  – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

 

W roku szk. 2014/2015

Gimnazjum
Kamil Bulanda – LAUREAT KONKURSU TEMATYCZNEGO „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”. LAUREAT KONKURSU TEMATYCZNEGO – „Upadek I Rzeczpospolitej. Napoleońskie nadzieje i Ład Wiedeński (1764-1815). U Podstaw Społeczeństwa Obywatelskiego”. FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO 
Julia Niemiec – LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO 
Natalia Jurek – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO 
Katarzyna Olesiak - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO 
Patryk Lupa – FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

Szkoła podstawowa
Mateusz Dunikowski – FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO


W roku szk. 2013/2014

Gimnazjum
Krzysztof Jasica - LAUREAT MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”. 

LAUREAT MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „TAKI TO MROCZNY CZAS….70 ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO”

Natalia  Lupa – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

W roku szk. 2012/2013

Gimnazjum

Krzysztof Jasica – LAUREAT MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO, 
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.
Julia Niemiec – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
Katarzyna Olesiak– FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
Grzegorz Król – FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
Natalia Hebda – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Patryk Lupa – FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO

W roku szk. 2011/2012

Gimnazjum

Krzysztof Jasica - FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

W roku szk. 2010/2011

Gimnazjum

Monika Grzesik– FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
Tomasz Śmierciak - FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO
Katarzyna Słowiak– FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU „WIEM  WIĘCEJ”

W roku szk. 2009/2010

Szkoła podstawowa
Grzegorz Król – FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
Jakub Biernat - FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Losy  żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

W roku szk. 2008/2009

Gimnazjum

Agnieszka Mąka – LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „60 – TA ROCZNICA  POWSTANIA PAKTU PÓŁNOCNOATLANTYCKIEGO, 10– LECIE OBECNOŚCI POLSKI W NATO”.

W roku szk. 2007/2008

Gimnazjum
Joanna Dąbrowska
 - LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO
Katarzyna Ryś
 – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
Natalia Dąbrowska- FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO
Małgorzata Woźniak- FINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEG „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

W roku szk. 2006/2007

Gimnazjum

Patrycja Koper – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Paweł Mamak - FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „Losy  żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

W roku szk. 2005/2006

Gimnazjum

Katarzyna Ryś – FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Agata Mąka - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO 
Agata Mąka, Rafał Gurgul,  Artur Mąka - FINALIŚCI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

W roku szk. 2004/2005

Gimnazjum

Elżbieta Piwowar- FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Agata Mąka - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Anna Wojnarowicz, Konrad Domiter, Artur Mąka – FINALIŚCI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”.

Szkoła podstawowa
Katarzyna Ryś - LAUREATKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO

W roku szk. 2003/2004

Gimnazjum

Karolina Chwist - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Elżbieta Piwowar - FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

W roku szk. 2002/2003

Gimnazjum

Karolina Szubryt- FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
Klaudia Matyasik- FINALISTKA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO