Wyniki Konkursów Szkolnych
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Rok szkolny 2021/2022

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"

Tytuł „Mistrza Ortografii” otrzymali:
W kategorii klas pierwszych: Konrad Jordan i Antoni Kędroń - kl. 1b
W kategorii klas drugich: Wojciech Pasionek - kl. 2b
W kategorii klas trzecich: Jakub Tomasik- kl. 3a i Kacper Jordan - kl. 3b

Tytuł „Wicemistrza Ortografii” otrzymali:
W kategorii klas pierwszych: Karolina Furtak, Anna Ryś, Jakub Hila - kl.1a, Jan Zastrzeżyński - kl. 1b
W kategorii klas drugich: Aleksandra Śmierciak, Zuzanna Dutka, Filip Wojtas, Oliwia Biernat - kl.2a, Magdalena Biernat, Eric Matras - kl.2b
W kategorii klas trzecich: Kacper Śliwa, Stanisław Biedroń - kl.3a, Karol Tokarczyk, Bartłomiej Tobiasz - kl.3 b

Zwycięzcy konkursu frazeologicznego „Z frazeologią za pan brat”:
Szymon Smoroński, Zofia Hada, Julia Szubryt, Kinga Tomasik 

Zwycięzcy konkursu wiedzy o patronie naszej szkoły „Życie i twórczość Stanisława Wyspiańskiego”:
Szymon Smoroński, Joanna Twaróg, Zofia Mąka

Quiz na platformie Quizizz pt. „Bezpieczeństwo i netykieta w sieci” z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Laureaci: Agata Pietrzak, Joanna Twaróg, Michał Jędrzejek, Zofia Hada, Julia Budka, Gabriela Szewczyk, Amelia Bieda

Zwycięzcy dyktanda z języka niemieckiego: Marta Ptaszek i Radosław Bulanda z kl. VIIIb

Konkurs na zakładkę promującą nowości biblioteki:

Klasa Ia:
I miejsce Małgorzata Chudy
II miejsce Oliwier Bodziony
III miejsce Milena Greń, Karolina Furtak
Wyróżnienia: Anna Ryś, Zofia Wojtas, Kacper Tokarczyk

Klasa Ib

I miejsce Milena Gamoń
II miejsce Igor Strug, Jan Zastrzeżyński
III miejsce Konrad Jordan, Zuzanna Tomasik
Wyróżnienia: Weronika Włodarczyk, Matylda Sułkowska i Milena Mąka

Klasa IIa

I miejsce Aurelia Bodziony

Klasa IIb

I miejsce Wojciech Pasionek
II miejsce Anna Włodarczyk
III miejsce Nikola Joniec

Klasa IIIa

I miejsce Stanisław Biedroń
II miejsce Julia Ćwik, Karolina Mól
III miejsce Zuzanna Musiał, Antoni Podgórny, Józef Opiela
Wyróżnienia: Szymon Dąbrowski, Krzysztof Biedroń

Klasa IIIb

I miejsce Kacper Jordan

Szkolny Konkurs Matematyczny „Myślę i liczę”

Klasa IV

I miejsce Fabian Pietrzak IVb
II miejsce Antoni Pasionek IVb
III miejsce Julia Janik IVa

Klasa V

I miejsce Zofia Opiela Vb
II miejsce Zuzanna Jeż Vb, Hanna Kozdroń Va, Maciej Trojanowski Vb
III miejsce Maksymilian Śliwa Vb

Klasa VI

I miejsce Wojciech Ryś
II miejsce Piotr Załubski
III miejsce Gabriela Golonka

Klasa VII

I miejsce Hubert Włodarczyk
II miejsce Filip Dutka, Julia Kozdroń
III miejsce Gabriela Szewczyk

Klasa VIII

I miejsce Paulina Szewczyk VIIIa
II miejsce Julia Wojtas VIIIa
III miejsce Paulina Malec VIIIb

Szkolny Konkurs na najciekawszy stroik bożonarodzeniowy:

Lista osób nagrodzonych w kategorii klasy 0-III:
I Miejsce: Michał Jędrzejek kl. III b oraz Antoni Kędroń kl. I b
II Miejsce: Anna oraz Renata Włodarczyk kl. III, 0c
III Miejsce: Zuzanna Pałka kl. 0 a

Lista osób nagrodzonych w kategorii klasy IV-VIII:
I Miejsce: Filip Knap kl. VIII a
II Miejsce: Bartosz Szubryt kl. VI
III Miejsce Zofia Hada kl. VII

Ponadto wyróżnienie otrzymują:
Piotr Czamara kl. 0b, Agata Czamara kl. 0 a, Oliwia i Szymon Salamon kl. 0b, II b, Karolina Furtak kl. Ia, Wiktoria Szubryt kl. 0a, Wiktor Szewczyk kl. 0b, Judyta Knap kl. IVa, Emilia Chudy kl. VI, Julia Zelek kl. IVb, Przemysław Banaś kl. Va, Adam Prędki kl. Vb.

Szkolny Konkurs Informatyczny „Najpiękniejsza e-kartka świąteczna"

I miejsce Katarzyna Pietrzak kl. IVa
II miejsce Judyta Knap kl. IVa
III miejsce Agata Pietrzak kl. Vb

Szkolny Konkurs Ekologiczny na platformie Quizizz
Klasy IV-VI
I miejsce Weronika Staśko VI
II miejsce Wojciech Ryś VI
III miejsce Piotr Załubski VI

Klasy VII-VIII
I miejsce Natalia Śmierciak VII
II miejsce Natalia Ćwik VII
III miejsce Przemysław Abram VII

Etap szkolny konkursu czytelniczo-plastycznego "Dobry zwyczaj wypożyczaj":
za I miejsce: Julia Zelek IVb, Agata Pietrzak Vb i Gabriela Golonka VI
za II miejsce: Katarzyna Pietrzak IVa, Joanna Gawlik VI i Zuzanna Lis IVa.
za III miejsce: Julia Janik IVa i Emilia Chudy VI

Zwyciężczynie X edycji Szkolnego Dyktanda z Języka Angielskiego dla klas VII i VIII - Małgorzata Tokarczyk i Natalia Śmierciak kl. VII


Rok szkolny 2020/2021

W ramach Dni Języków Obcych odbyły się konkursy:

XVII szkolny konkurs językowo-plastyczny LOOK
Nagrodzeni uczniowie w kategorii klasy czwarte:
I miejsce - Zofia Opiela
Wyróżnienia: Zofia Bąba kl. IV b, Amelia Bieda kl. IV b, Nikola Chrobak kl. IV a, Karolina Garncarczyk kl. IV b

Kategoria klasa piąta:
I miejsce - Nikola Kuzar

Kategoria klasa szósta:
I miejsce - Natalia Ćwik
Wyróżnienia: Julia Budka, Gabriela Szewczyk.

XV szkolny konkurs na projekty w j. angielskim
Uczniowie klasy IV zapraszali do Polski plakatem "Come to Poland in…"
Uczniowie klasy V opisywali swoje sąsiedztwo  w projekcie "My neighbourhood."
Natomiast klasa VI prezentowała  przepisy na najlepsze polskie dania  "A recipe for the best polish dish."

W kategorii klasy czwarte najciekawsze prace  przygotowali:
I miejsce - Maksymilian  Śliwa kl. IV b
II miejsce - Adrianna Malinowska kl. IV b
III miejsce - Karolina Garncarczyk kl. IV b
Wyróżnienia: Przemysław Banaś kl. IV a, Alan Frączek kl. IV b, Maksymilian Szewczyk kl. IV a, Nina Szewczyk kl. IV a

Kategoria klasa piąta:
I miejsce - Gabriela Golonka 
II miejsce - Przemysław Tobiasz 
Wyróżnienia: Szymon Smoroński, Bartosz Szubryt

Kategoria klasa szósta:
I miejsce - Gabriela Szewczyk
Wyróżnienia: Zofia Hada, Katarzyna Stachoń, Natalia Śmierciak

Konkurs z języka niemieckiego na KRÓLA I KRÓLOWĄ DER, DIE, DAS. 

Z każdej grupy językowej został wyłoniony zwycięzca, a są nimi:
Karolina Kęska (7b)
Sylwia Lisek (7b)
Łukasz Jasica (8a)
Anna Pietrzak (8b)

Nagrodzeni w Potyczkach "Eksperymentuj i doświadczaj" 
Kategoria klas IV-V
I miejsce Wojciech Ryś kl.5
II miejsce Joanna Gawlik kl.5
III miejsce Szymon Smoroński kl.5

Kategoria klas VI-VIII
I miejsce Łukasz Jasica kl.8a
II miejsce Dawid Opala kl.6
III miejsce Liliana Smoleń kl.8b

Szkolny konkurs fotograficzno-plastyczno-literacki

I miejsce ex aequo
Natalia Cabała, Nikola Chrobak, Julia Dara, Martyna Sikoń, Aleksandra i Karolina Wodas

Konkursy klasowe i szkolne w ramach innowacji pedagogicznej „Savoir vivre na co dzień”
1. Konkurs szkolny „Znam magiczne słowa” 
Oto zwycięzcy:
- Weronika Włodarczyk klasa 0a
- Alicja Joniec klasa 0a
- Julia Zelek klasa 3b

2.  W klasie II b zorganizowano klasowy konkurs recytatorski pt. „Coraz bliżej Święta”. 
Miejsce I Milena Sikoń
Miejsce II Anna Serafin i Wojciech Załubski
Miejsce III Michał Jędrzejek i Karol Tokarczyk

3.Szkolny konkurs „Wielkanocny stół”

Zwycięzcy:
Alicja i Tomasz Joniec
Aurelia i Oliwier Bodziony
Julia i Franciszek Tokarczyk

4. Test wiedzy ze znajomości zasad savoir- vivre

Tytuł „Mistrza savoir-vivre” otrzymali:

W klasach pierwszych:

Maria Gawlak
Antoni Ryś
Karolina Jasica
Tymon Chlipała
Tadeusz Smęda
Magdalena Biernat
Wojciech Pasionek
Eryk Matras
Zuzanna Podgórny
Krystian Dyrek
Piotr Trojanowski
Szymon Jasica
Oliwia Kowalska

W klasach drugich:
- Tomasz Joniec
- Kacper Jordan
- Bartłomiej Tobiasz
- Jakub Tomasik

W klasach trzecich:

Roksana Friedrich
Karol Szewczyk
Michał Mrowca
Julia Janik
Zuzanna Lis
Jan Waligóra
Karol Rosiek



Rok szkolny 2019/2020

Konkurs logopedyczny „Paronimy – słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”
I miejsce – Magdalena Zagórowska
II miejsce – Katarzyna Stachoń,
III miejsce – Maksymilian Śliwa,
wyróżnienia – Agata Pietrzak, Kacper Wach, Aurelia Bodziony, Magdalena Biernat, Amelia Chlipała

Konkurs grafiki komputerowej "Najpiękniejsza e-kartka Bożonarodzeniowa"
Kategoria klasy IV – VI
I miejsce - Gabriela Szewczyk kl. 5
II miejsce - Magdalena Dutka kl. 6a, Oliwia Wróbel kl. 6a
III miejsce - Łukasz Chijek kl. 5
Wyróżnienie - Maciej Bernacki kl. 4

Kategoria klasy VII – VIII
I miejsce Izabela Biernat  kl. 8

Konkurs dla oddziału przedszkolnego na "NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ"
I miejsce zajęła praca – Wiktorii Bulandy,
II miejsce zajęła praca – Leny Knap,
III miejsce zajęła praca – Karolinki Jasicy.
Wyróżnienia za prace otrzymali: Antoś Kędroń, Karolcia Furtak, Oliwka Szubryt, Kubuś Hila, Konradek Jordan, Oliwierek Bodziony, Kubuś Śliwa.

Świetlicowy konkurs „Mój odblaskowy plecak”
I miejsce zajął: Oliwier Bodziony z klasy 0b
II miejsce zajęły: Aurelia Bodziony z klasy 0a oraz Roksana Friedrich z klasy 2a
III miejsce zajęli: Igor Strug z klasy 0b oraz Amelia Bieda z klasy 3b
Wyróżnienia: Justyna Stępień oraz Kamila Kęska z klasy 2b

Konkurs "Odblaskowa Zakładka"
Klasa I a: Zuzanna Musiał, Józef Opiela,
Klasa I b: Milena Sikoń, Tomasz Joniec,
Klasa II a: Szewczyk Karol,
Klasa II b: Milena Piórkowska, Kamila Kęska, Faustyna Biel, Nadia Ryś, Katarzyna Biernat,
Klasa III a: Nikola Chrobak, Krzysztof Jaworz-Dutka, Emilia Dębińska, Gabriela Tobiasz, Magdalena Zagórowska,
Klasa III b: Karolina Garncarczyk, Zofia Bąba, Amelia Chlipała, Zofia Opiela, Oliwia Ptaszek.

Konkurs "Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy"

1 miejsce: Natalia Cabała kl. 7b i Lilianna Smoleń kl. 7b
2 miejsce: Karol Szewczyk kl. 2a, Paweł i Piotr Załubscy kl. 4
3 miejsce: Wioletta Cabała kl. 4, Nikola Zając 3b, Ernest Sikoń kl. 8    

XVI szkolny konkurs językowo-plastyczny LOOK
kategoria klasy VI - Dutka Magdalena  kl. VIa,
kategoria klasa V - Król Andrzej,
kategoria klasa IV - Golonka Gabriela

XIV szkolny konkurs na projekty językowe
Najbardziej interesujące prace przygotowali:
kategoria klasa VI - Wojtas Julia kl. VIa
kategoria klasa V - Budka Julia klasa V

Potyczki w pisaniu wypracowania
Największymi umiejętnościami językowymi w pisaniu na temat zdrowego trybu życia wykazali się:
Jasica Łukasz  z klasy VII A i Lisek Klaudia z klasy  VIII

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych - forma interaktywna z wykorzystaniem platformy Quizziz.
Spośród wszystkich biorących udział w konkursie najwyższy wynik osiągnęła: 
Angelika Malec – klasa VIII

Konkurs na „Króla i Królową der, die, das”
Magdalena Jasica -  klasa VII a
Łukasz Jasica -  klasa VII a
Angelika Malec - klasa  VIII

     

Rok szkolny 2018/2019

Konkursy związane  z obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski

Konkursu Pieśni Patriotycznej "Pieśni, które budują ducha narodu"

1. Zuzanna Gaik, Patrycja Tobiasz i Teresa Opiela – trio „Biały krzyż” kl. VII
2. Łukasz Jasica  - „O mój rozmarynie” kl. VIa
3. Anna Ładoś, Magdalena Dutka, Paulina Szewczyk, Szymon Ryś, Karol Dyrek  - grupa śpiewacza „Przybyli ułani” kl. Va

Konkurs Recytatorski „Słowo orężem w walce o Niepodległą”

1. Marta Szewczyk IIIA
2. Łukasz Jasica VIa
3. Zuzanna Jasica VIa i Natalia Dutka VII

Konkurs  Recytatorski „Czym ma Ojczyzna” - kl. I – III

1. Zofia Opiela IIb
2. Nikola Kuzar III
3. Kinga Tomasik IIa
Wyróżnienia: Amelia Bieda - IIb, Nadia Ryś - Ib, Wojciech Gawlik - Ib, Zuzanna Lis - Ia, Zuzanna Ryś IIb, Iwona Kaim – III, Magdalena Mól – IIb

Konkurs recytatorski „Kto ty jesteś?”

1. Kajetan Szewczyk i Jakub Bernacki  kl. 0a
    Liliana Korabik i Kacper Śliwa kl. 0b
2. Bartłomiej Tobiasz i Tomasz Stanisz kl. 0b
3. Aurelia Bodziony i Kacper Jordan kl. 0a
Wyróżnienie: Gabrysia Tokarczyk i Oliwier Bodziony kl. 0c

Konkurs Plastyczny  „Święta Narodowe” kl. I – III

1. Amelia Bieda IIb                 
2. Emilia Chudy III
3. Milena Piórkowska Ia
Wyróżnienie: Julia Janik Ia, Hanna Kozdroń IIa

Konkurs Plastyczny „Patrioci to My”

1. Ryś Ewelina IIIB, Król Anna VIIIb   
2. Ziaja Zuzanna IIIA, Kaim Aleksandra VIIIb
3. Jasica Katarzyna VIa, Tomaszek Marcin IIIA, Biedroń Natalia VIb

Konkurs  Plastyczny „Flaga polska - polskie symbole narodowe” kl. 0

1. Milena Sikoń  0b
    Karol Tokarczyk 0a
2. Ania Serafin 0a
3. Konrad Jordan 0c
Wyróżnienie: Dominik Kuzak - 0b

Konkurs na prezentację multimedialną

1. Natalia Cabała VIb 
2. Kajetan Włodarczyk VIb
3. Karolina Pająk IIIB i Anna Ładoś Va, Małgorzata Bernacka Va

Turniej Patriotyczne Potyczki Rodzinne

1. Teresa i Mirosław Opiela
2. Michał i Czesława Hada
3. Łukasz i Barbara Czachura

Szkolny Konkurs Informatyczny „Najpiękniejsza e-kartka świąteczna” 

Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce: Amelia Dąbrowska kl. Vb
II miejsce: Paulina Szewczyk kl. Va i Karol Król kl. IV
III miejsce: Magdalena Dutka kl. Va

Kategoria: klasy VII i VIII
I miejsce: Michał Martynyszyn kl.VIII
II miejsce: Teresa Opiela kl. VII
III miejsce: Izabela Biernat kl. VII

Szkolny Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego 
I miejsce – Łukasz Jasica kl. VIa
II miejsce – Zuzanna Jasica kl. VIa
III miejsce – Mariusz Jasica kl. VIIIb
IV miejsce – Julia Piórkowska kl. VIa
V miejsce – Angelika Malec kl. VII
VI miejsce – Dagmara Szewczyk kl. VII

Szkolny konkurs plastyczny „Jednostki na co dzień”

Klasa I
I miejsce Karol Szewczyk Ia
II miejsce Milena Piórkowska Ib
III miejsce Emilia Kaim Ib
Wyróżnienie: Justyna Stępień Ib

Klasa II
I miejsce Magdalena Mól IIb
II miejsce Zofia Opiela IIb
III miejsce Karolina Garncarczyk IIb
Wyróżnienie: Maciej Trojanowski IIb, Krzysztof Jaworz-Dutka IIa, Adam Prędki IIb

Klasa III
I miejsce Iwona Kaim
II miejsce Mateusz Kęska
III miejsce Kamila Dara

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną „Jednostki na co dzień”

I miejsce Anna Czachura VIIIa
II miejsce Karolina Pająk IIIB
III miejsce Andrzej Król IV
Wyróżnienie: Zuzanna Jasica VIa, Kacper Wach IV

Szkolny konkurs matematyczny „Myślę i liczę”
Klasa IV
I miejsce Hubert Włodarczyk 
II miejsce Gabriela Szewczyk
III miejsce Karol Bargieł

Klasa V
I miejsce Paulina Malec Vb
II miejsce Szymon Ryś Va
III miejsce Albert Chudy Vb

Klasa VI
I miejsce Łukasz Jasica VIa
II miejsce Kamil Piórkowski VIa
III miejsce Magdalena Jasica VIa i Łukasz Czachura VIa

Klasa VII
I miejsce Teresa Opiela
II miejsce Angelika Malec
III miejsce Natalia Dutka

Klasa VIII
I miejsce Kacper Dąbrowski VIIIa
II miejsce Adrian Kądziołka VIIIb
III miejsce Olaf Ciuła VIIIb

Klasa III gimnazjum
I miejsce Kamila Kuzar IIIA
II miejsce Zuzanna Ziaja IIIA
III miejsce Małgorzata Olesiak IIIA

Szkolny Konkurs Informatyczny „Kodowanie ze Scratchem” 

Kategoria: klasy IV-V 
I miejsce: Hubert Włodarczyk kl. IV 
II miejsce: Anna Ładoś kl. Va
III miejsce: Magdalena Dutka kl. Va 

Kategoria: klasy VI - VIII 
I miejsce: Michał Hada kl. VIa 
II miejsce: Rafał Dunikowski kl. VIIIb
III miejsce: Kacper Bąba kl. VIa

Konkurs logopedyczny „Cztery pory roku”:
I miejsce – Katarzyna Stachoń
II miejsce – Andrzej Stachoń
III miejsce – Maciej Bernacki
wyróżnienia – Emilia Dębińska, Kinga Pyszna, Hanna Kozdroń


Rok szkolny 2017/2018

XIV SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY LOOK

W tegorocznej XIV edycji zwycięzcami zostali:
I miejsce  Katarzyna Jasica z kl. V a
II miejsce Paulina Szewczyk  z kl. IV a
III miejsce Gabriela Pławecka z kl. V a
Wyróżnienie otrzymała Magdalena Jasica z kl. V a

XII KONKURS NA PROJEKTY JĘZYKOWE
Tegoroczni zwycięzcy to: 
I miejsce Wiktoria Dębińska z kl. V a
II miejsce Małgorzata Jędrzejek z kl. V b
III miejsce Gabriela Pławecka z kl. V a 
Wyróżnienia: Nadia Zboś z kl. IV a i  Karolina Kęska kl. IV b     

KONKURS WIEDZY O KRAJACH EUROPEJSKICH

Tegorocznymi  zwycięzcami zostali:
I miejsce -Patrycja Tobiasz - klasa VI.
II miejsce Kamil Bargiel - klasa Va 
III miejsce Sylwia Mól – klasa Vb

Konkursy logopedyczne

Zwycięzcami w konkursie „Dary jesieni” zostali:
I miejsce Łukasz Sukiennik z kl. Va
II miejsce Łukasz Chijek z kl. IIIa oraz Amelia Chlipała z kl. Ib
III miejsce Karol Bargieł z kl. IIIb

Nagrodzeni w konkursie „Patyczaki” zostali:
Patrycja Sukiennik, Alan Frączek, Aleksandra Prędka, Łukasz Chijek, Maciej Bernacki, Kacper Banaś, Julia Kozdoroń, Filip Mamak, Kamil Knap, Gabriela Szewczyk.

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”
Szkoła Podstawowa:

Klasa IV
I miejsce: Albert Chudy kl. IVb
II miejsce: Piotr Dudek kl. IVa
III miejsce: Paulina Malec kl. IVb i Amelia Dąbrowska kl. IVa 

Klasa V
I miejsce: Kamil Bargieł kl. Va
II miejsce: Katarzyna Jasica kl. Va
III miejsce: Łukasz Jasica kl. Va

Klasa VI
I miejsce: Teresa Opiela
II miejsce: Angelika Malec
III miejsce: Natalia Dutka

Klasa VII
I miejsce: Kacper Dąbrowski kl. VIIa
II miejsce: Szymon Pławecki kl. VIIb
III miejsce: Mariusz Jasica kl. VIIb

Gimnazjum:

Klasa II
I miejsce: Zuzanna Ziaja kl. IIA
II miejsce: Magdalena Pająk kl. IIB
III miejsce: Gabriela Mól kl. IIA

Klasa III
I miejsce: Miłosz Hebda kl. IIIA
II miejsce: Michał Postrożny kl. IIIA
III miejsce: Karolina Lis kl. IIIB

Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Dekoracje z wielokątów”
I miejsce Karolina Pająk kl. IIB
II miejsce Aleksandra Kaim kl. VIIb
III miejsce Angelika Malec kl. VI
Wyróżnienie Paulina Malec kl. IVb

Konkurs plastyczny „Kolorowanka geometryczna” dla klas I-III
Klasa III
I miejsce - Gabriela Szewczyk
II miejsce - Andrzej Król
III miejsce - Joanna Twaróg
Wyróżnienie - Zofia Mąka

Klasa II
I miejsce - Szymon Smoroński
II miejsce - Joanna Gawlik
III miejsce - Nikola Kuzar
Wyróżnienie - Iwona Kaim

Klasa I
I miejsce - Maksymilian Szewczyk
II miejsce - Amelia Bieda
III miejsce - Mikołaj Piórkowski
Wyróżnienie - Maksymilian Śliwa

Nagrodzeni w  konkursach  czytelniczych w roku szkolnym 2017 -2018
W konkursie: „Zabawne tytuły” nagrody książkowe otrzymali:
Faustyna Opiela z klasy VII a
Mariusz Jasica z klasy VII b

W konkursie:  „Znamy - pamiętamy ”  nagrody  książkowe otrzymali:
Oliwia Bąba z klasy II A
Mateusz Zagórowski z klasy III A    

W konkursie: „Czary – pary” nagrodę książkową otrzymała:
Teresa Opiela z klasy VI
W konkursie dla klas IV – VI: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:
Julia Wojtas z klasy IVa
Albert Chudy z klasy IVb
Gabriela Pławecka z klasy Va

W konkursie dla klas II – III: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy II:      
1. Joanna Gawlik              
2.Zuzanna Jasica           
3.Gabrysia Golonka
z klasy IIIa:
1. Małgorzata Tokarczyk
2. Hubert Włodarczyk
3. Filip Dutka
z klasy IIIb:
1. Amelia Szubryt
2. Przemysław Abram
3. Natalia Śmierciak

W konkursie dla klas VII i II – III gimnazjum: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy VIIa - Faustyna Opiela
z klasy VIIb - Emilia Rusin 
z klasy IIA - Oliwia Bąba
z klasy IIIA - Kacper Golonka
z klasy IIIB - Zuzanna Florek     

W konkursie dla klas VII i II – III gimnazjum: „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ” nagrodę książkową otrzymała:    
Gabriela Lis z klasy IIIB

W konkursie dla klas IV -  VI SP: „Quiz na Dzień Kobiet ” nagrody książkowe otrzymali:    
1. Łukasz Jasica klasa Va
2. Kamil Bargieł klasa Va
3. Albert Chudy klasa IVb

W konkursie dla klas I – III SP: „Krzyżówka z Adą” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy Ia:
1.Gabriela Tobiasz
2. Nikola Chrobak
3. Emilia Dębińska

z klasy Ib:
1. Oliwia Ptaszek
2. Magdalena Ćwik
3. Zofia Opiela

z klasy II:
1. Bartosz Szubryt
2. Wojciech Ryś
3. Maciej Bernacki

z klasy IIIa:
1. Gabriela Szewczyk
2. Julia Budka
3. Karolina Zastrzeżyńska

z klasy IIIb:
1. Zofia Maka
2. Joanna Twaróg
3. Patrycja Abram    

W konkursie dla klas IV -  VI SP: „Wiem wszystko o książkach ” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy IV a – Magdalena Dutka
z klasy IV b – Sebastian Musiał
z klasy V a – Kamil Bargieł
z klasy V b – Piotr Skorupa
z klasy VI – Teresa Opiela

W konkursie dla klas VII sp i II – III gimnazjum: „Znam książki i biblioteki ” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy VII b – Emilia Rusin
z klasy II B – Ewelina Ryś
z klasy III A – Kacper Golonka

W konkursie dla klasy VI S.P.: „Wiem wszystko o Polsce i Polakach” nagrody książkowe otrzymali:    
I miejsce – Teresa Opiela
II miejsce – Piotr Stępień i Tomasz Odziomek
III miejsce – Patrycja Tobiasz i Dagmara Szewczyk