Konkursy szkolne Rok szkolny 2011/2012
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Szkoła Podstawowa

Zwycięzca konkursu "Super uczeń" - Karolina Pławecka kl. VI

Konkurs ładnego pisania „O złote pióro”

Agnieszka Szewczyk kl. V – I miejsce 

Marta Dudek kl. IV – II miejsce 

Julia Niemiec kl. VI – III miejsce

Konkurs ortograficzny „Zostań mistrzem ortografii”

Zuzanna Łyszczarz kl. VI – I miejsce 

Patryk Lupa kl. VI – II miejsce 

Julia Niemiec kl. VI – II miejsce 

Dawid Kubik kl. VI – III miejsce

Konkurs mitologiczny pt. „W krainie mitów”

Zuzanna Łyszczarz kl.VI - I miejsce 

Katarzyna Olesiak kl.VI - II miejsce 

Julia Niemiec kl.VI - III miejsce

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

KL. IV Marta Dudek – I miejsce

Katarzyna Raczek – II miejsce 

Krzysztof Mól – III miejsce KL. V 

Marlena Zelek – I miejsce 

Adam Michalik – II miejsce 

Agnieszka Szewczyk – III miejsce

 KL. VI Julia Niemiec – I miejsce

Patryk Lupa – II miejsce

Katarzyna Olesiak – III miejsce 

Dawid Kubik – III miejsce

Konkurs językowo - plastyczny  z j. angielskiego LOOK  (konkurs promujący sposób uczenia się nowego słownictwa)

Zuzanna Szewczyk kl. IV - I miejsce 

Patrycja Dunikowska kl. V - II miejsce 

Agnieszka Szubryt kl. VI - III miejsce

Konkurs projektów z j. angielskiego

Katarzyna Raczek kl.IV - I miejsce 

Patrycja Dunikowska kl.V - II miejsce 

Patryk Lupa kl. VI. - III miejsce

Gimnazjum

Zwycięzca konkursu "Super uczeń" - Rafał Szewczyk kl. IIIA

Zwycięzca konkursu "Klasa z klasą" - klasa IA

 Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

KL. I Waldemar Król – I miejsce 

Małgorzata Abram – II miejsce 

Jakub Nawalaniec – III miejsce

 KL. II Grzegorz Król – I miejsce 

Bernadeta Hudy – II miejsce 

Lucyna Nguyen – III miejsce

 KL. III Rafał Szewczyk – I miejsce 

Magdalena Kędroń – II miejsce 

Damian Drożdżak – II miejsce 

Joanna Sławek – III miejsce

Konkurs mitologiczny  "W Świecie mitów"

Lucyna Nguyen kl.IIB - I miejsce 

Krzysztof Ryś kl. IIA i Daniel Stanisławczyk kl. IA - II miejsce 

Krzysztof Jasica kl. IA i Damian Oleś kl. IA - III miejsce

II szkolne dyktando z j. angielskiego

Jakub Szewczyk kl. IIIA - I miejsce 

Beata Dudczyk kl. IIIA - II miejsce 

Natalia Hebda kl. IIA - III miejsce