Konsultacje
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje

Godziny do dyspozycji rodziców w roku szkolnym 2018/19


Imię i nazwisko

Wychowawstwo, przedmiot nauczany

Dzień tygodnia

Godzina konsultacji

Stanisława Abram

Wicedyrektor, język polski

wtorek

10.15 – 11.00

Wiesława Biedroń

Chemia, biologia

czwartek

12.20 – 13.05

Kazimiera Biernat

Historia, WOS

wtorek

07.30 – 08.15

Małgorzata Dunikowska

Va SP, matematyka

wtorek

08.25 - 09.10

Monika Dudek0bponiedziałek9.55 - 10.25

Renata Frączek

VIIIb SP, język angielski

czwartek

10.15 - 11.00

Alina Górszczyk

Vb SP, pedagog

piątek

13.15 - 14.00

Edyta Chudy

język polski

piątek

08.25 – 09.10

Halina Jurowicz

IIa SP

poniedziałek

09.20 – 10.05

Marzena Kasprzyk-Dudek

Muzyka

poniedziałek

11.20 – 12.05

Alicja Bulanda

wychowanie fizyczne

czwartek

12.20 – 13.05

Barbara Klimek

Nauczanie indywidualne

piątek

08.25 – 09.10

Paulina Włodarczyk

język niemiecki

wtorek

10.05 – 11.00

Małgorzata Król

IIb SP

poniedziałek

10.15 – 11.00

Barbara Lisek

IIIa SP

środa

9.20 – 10.05

Wiesław Mamak

IIIB gim., plastyka, informatyka, technika

środa

8.25 – 09.10

Kazimiera Matyasik

Ia SP

czwartek

8.25 – 09.10

Edyta Odziomek

VIIIa, język polski

piątek
7.30 – 8.15
Barbara Ryś0aśroda9.20 - 9.50

Katarzyna Strug

Fizyka, matematyka

wtorek

9.20 – 10.05

Grażyna Kunicka
informatykaponiedziałek09.20 – 10.05
Joanna Sławek0cponiedziałek10.30 - 11.00

Karol Stanisz

IIIA gim., geografia, przyroda

środa

8.25 – 09.10

Renata Szewczyk

język angielski

wtorek

13.15 - 14.00

Ewa Tomaszek Ib SP poniedziałek 11.20 - 12.05

Elżbieta Trojanowska

Religia, WDŻ

poniedziałek

13.15 - 14.00

Krzysztof Trojanowski

VIb SP, wychowanie fizyczne

poniedziałek

10.15 – 11.00

Małgorzata Warzecha

VII SP, matematyka

środa

12.20 – 13.05
co 2 tygodnie

Renata Włodarczyk

VIa SP, język angielski

poniedziałek12.20 – 13.05
co 2 tygodnie

Ewa Zelek

j. polski, logopeda

poniedziałek
10.15 - 11.00

Janusz Zelek

Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

czwartek
12.20 – 13.05