Konkursy szkolne - rok szkolny 2016/2017
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkurs plastyczny "Skala w życiu codziennym" dla klas I - III SP

Klasa I 

I miejsce: Gabriela Golonka

II miejsce: Weronika Staśko

III miejsce: Dominik Tokarczyk

Klasa II 

I miejsce: Patrycja Abram kl. IIb 

II miejsce: Gabriela Szewczyk kl. IIa 

III miejsce: Zofia Mąka kl. IIb

Klasa III 

I miejsce: Julia Wojtas i Konrad Jasica kl. IIIb 

II miejsce: Nadia Zboś kl. IIIb 

III miejsce: Karol Dyrek kl. IIIb 

Wyróżnienie: Anastazja Rusin kl. IIIb 

Wyróżnienie: Dominika Czajka kl. IIIa

 

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

Szkoła Podstawowa:

Klasa IV
I miejsce: Kamil Bargieł kl. IVa
II miejsce: Łukasz Jasica kl. IVa
III miejsce: Magdalena Jasica kl. IVa

Klasa V
I miejsce: Teresa Opiela
II miejsce: Natalia Dudczyk
III miejsce: Natalia Dutka

Klasa VI
I miejsce: Kacper Dąbrowski kl. VIa
II miejsce: Szymon Pławecki kl. VIb
III miejsce: Mariusz Jasica kl. VIb

Gimnazjum:

Klasa I
I miejsce: Kamila Kuzar kl. IA i Magdalena Pająk kl. IB
II miejsce: Zuzanna Ziaja kl. IA
III miejsce: Karolina Pająk kl. IB

Klasa II
I miejsce: Karolina Lis kl. IIB
II miejsce: Paweł Król kl. IIB
III miejsce: Jakub Kądziołka kl. IIB

Klasa III
I miejsce: Wiktoria Duchnik kl. IIIB
II miejsce: Antoni Król kl. IIIA
III miejsce: Iwona Tokarczyk kl. IIIB

Konkurs na prezentację multimedialną „Skala w życiu codziennym”

I miejsce – Anna Czachura kl. VIa SP
II miejsce – Faustyna Opiela kl. VIa SP
III miejsce – Izabela Biernat kl. V SP

Konkurs ekologiczny

Szkoła Podstawowa:
I miejsce Aleksandra Kaim VIb
II miejsce Karolina Puch VIb
III miejsce Anna Czachura VIa

Gimnazjum
I miejsce Zuzanna Florek IIB
II miejsce Wojciech Tudaj IIB
III miejsce Anna Pawlik IIIA

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi – wyróżnienia:

Anna Król kl. VIb

Patrycja Bieda kl. IVa
Julia Piórkowska kl. IVa

Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich

Zwycięzca: Mariusz Jasica kl. VIb

Wyróżnienie:
Faustyna Opiela kl. VIa
Patrycja Nawalaniec kl. VIb
Aleksandra Kaim kl. VIb
Karolina Puch kl. VIb

VII szkolne dyktando z j. angielskiego dla gimnazjalistów „Inaczej słyszę inaczej piszę”

Klasa I

Zwycięzca: Karolina Pająk kl. IB

Klasa II
Zwycięzca: Zuzanna Florek kl. IIB

Klasa III
Zwycięzca: Renata Słowiak kl. IIIA

XIII konkurs językowo-plastyczny LOOK

Klasa IV

Zwycięzca: Sylwia Mól kl. IVb

Klasa VI
Zwycięzca: Damian Zając kl. VIa

XI konkurs na projekty językowe

Klasa VI - temat „Wild animals in Poland”

I miejsce: Anny Król kl. VIb
II miejsce ex aequo: Emilia Rusin kl. VIb i Damian Zając kl. VI a
Wyróżnienie: Krystian Stanisławczyk kl. VI b.

Klasa IV – temat: „All about me”
I miejsce: Katarzyna Jasica kl. IVa
Wyróżnienie: Natalia Cabała kl. IVb, Magdalena Jasica kl. IVa, Weronika Śmierciak kl. IVb i Łukasz Jasica kl. IVa

Konkurs „Zdrowa sałatka” zorganizowany podczas Szkolnego Dnia Dziecka

I miejsce: klasa IVa

II miejsce: klasa VIb
III miejsce: klasa IVb i klasa V

Konkurs „Systematyczny SKO-wicz”

Tytuł „Systematycznego SKO-wicza uzyskali: Zuzanna Jasica kl. I, Gabriela Golonka kl. I, Patrycja Abram kl. IIb, Zofia Mąka kl. IIb, Joanna Twaróg kl. IIb, Łukasz Jasica kl. IVa, Mariusz Jasica kl. VIb, Patrycja Bieda kl. IVa, Natalia Dutka kl. V, Patrycja Nawalaniec kl. VIb, Dagmara Szewczyk kl. V, Zofia Hada kl. IIa, Magdalena Jasica kl. IVa, Małgorzata Jędrzejek kl. IVb, Lilianna Smoleń kl. IVb.