Konkursy Pozaszkolne Rok szkolny 2015/2016
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy przedmiotowe

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:

Szkoła podstawowa: 
Małopolski Konkurs Matematyczny - Kamila Kuzar kl. VI
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Faustyna Opiela kl. Va, Gabriela Mól kl. VI, Małgorzata Olesiak kl. VI, Aleksandra Kaim kl. Vb
Konkurs historyczny „Wielcy Polacy” - Mariusz Jasica kl. Vb

Gimnazjum:
Małopolski Konkurs Biologiczny – Kamila Ciuła kl. IIIB, Agnieszka Szewczyk kl. IIIA
Małopolski Konkurs Języka Polskiego – Katarzyna Raczek kl. IIA, Patrycja Dunikowska kl. IIIB
Małopolski Konkurs Historyczny - Miłosz Bieda kl. IIIA, 
Konkurs historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”-  Miłosz Bieda kl. IIIA

Szkoła podstawowa

„Bezpieczna droga do szkoły – do klasy przez pasy”- tytuł „Najlepsza klasa trzecia w województwie małopolskim” dla klasy IIIa

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej organizowany w Nowym Sączu podczas Nocy Naukowców 2015
II miejsce – Patrycja Nawalaniec  kl. Vb, 
III  miejsce – Faustyna Opiela kl. Va

XV Wojewódzki Konkurs Literacki „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” - II miejsce za tekst „Jakie drogowskazy pozostawił Jan Paweł II dzieciom”- Anna Gołąb kl. Va, II miejsce za kartkę z pamiętnika „On nauczył mnie, jak przebaczać - Julita Golonka kl. Vb 

Małopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną „Prasówka” – wyróżnienie dla zespołu redakcyjnego „Figielek” (Faustyna Opiela, Oliwia Włodarczyk, Anna Czachura, Gabriela Jasica, Małgorzata Jasica, Anna Król, Weronika Król)

Gminny Konkurs Ortograficzny – IV miejsce - Faustyna Opiela kl. Va

Zakwalifikowanie się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Czytelników” i uzyskanie najwyższego miejsca w Małopolsce – Teresa Opiela, Faustyna Opiela, Anna Czachura

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2016”:
Wyróżnienie: Radosław Bulanda kl. IIa,- Albert Chudy kl. IIa, Teresa Opiela kl. IV, Kamila Kuzar kl. VI, Małgorzata Olesiak kl. VI

Gimnazjum

„Na własne konto” – laureaci ogólnopolskiego konkursu spółdzielni uczniowskich- uczniowie klas II gimnazjum

V Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Matematyczno - Przyrodniczej” dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego – finalistka Marlena Zelek kl. IIIB

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2016”:
Wyróżnienie: Mateusz Dunikowski kl. I A, Marta Dudek kl. IIA

Wojewódzki konkurs wiedzy o regionie „Moja mała Ojczyzna” – III miejsce Zuzanna Gawron kl IA

Konkursy artystyczne

Szkoła podstawowa

III edycja konkursu dla oddziałów przedszkolnych „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach dziś” - II miejsce w kategorii wiekowej 5-6 lat dzieci z oddziałów zerowych: Bartosz Szubryt, Iwona Kaim, Magdalena Mól, Zuzanna Jasica, Nikola Kuzar, Dominik Tokarczyk, Karolina Gancarczyk, Magdalena Ćwik, Kamila Dara, Gabriela Tokarz, Antoni Mąka, Dawid Bugajski, Magdalena Zagórowska, Agata Pietrzak,  Amelia Bieda.

VII miejsko – gminny konkurs plastyczny „Anioł pasterzom mówił” - II miejsce Dawid Stanisz kl. IV

Gminny Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży „MaGa”- III miejsce Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Mordarce

Konkurs Śpiewu w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- Wyróżnienie - duet – Teresa Opiela i Zuzanna Gaik kl IV

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- wyróżnienie  - grupa „Tęczowe Motylki”

Konkursu Tańca w ramach III edycji przeglądu  „MaGa” 
W kategorii kl. 0-III SP: II miejsce – zespół „Świetliki” w składzie: Karolina Gancarczyk, Zuzanna Jasica, Nadia Kuzar, Gabriela Tobiasz, Patrycja Abram, Magdalena Górka, Anastazja Rusin, Oliwia Wróbel, Nicola Frączek.
W kategorii kl. IV-VI SP: I miejsce – grupa taneczna z ZS w Mordarce w składzie: Natalia Dutka, Sara Słowiak, Zuzanna Gaik, Angelika Malec, Patrycja Tobiasz, Agata Szewczyk, Martyna Frączek, Tomasz Odziomek.

X Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego 
III miejsce - Anna Król kl. Vb

„Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki” - etap powiatowy - wyróżnienie Alicja Mrowca kl. IIa

Gimnazjum

VII miejsko – gminny konkurs plastyczny „Anioł pasterzom mówił” - II miejsce Patryk Stanisz kl. IIA

Międzyszkolny Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej - I miejsce Joanna Szubryt kl. IIA

Gminny Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży „MaGa”- I miejsce Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Mordarce 

Konkurs Śpiewu w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- II miejsce – Zespół „Bez nazwy” w składzie: Magdalena Król, Patrycja Sławek z kl. IIB, Antoni Król, Joanna Szubryt z kl. IIA, Natalia Sławek z kl. IIIB

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- II miejsce – grupa „Didaskalki”

Konkursu Tańca w ramach III edycji przeglądu  „MaGa” - I miejsce – grupa taneczna z ZS w Mordarce w składzie: Kinga Nguyen, Natalia Kądziołka, Ewa Sułkowska, Gabriela Król, Izabela Łyszczarz kl. IIIB, Wiktoria Duchnik, Aneta Kądziołka, Katarzyna Biernat kl. IIB

XVIII  edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
I miejsce na etapie gminnym i I miejsce w powiecie Zuzanna Szewczyk kl. IIA
II miejsce w gminie i wyróżnienie w powiecie Antoni Król kl. IIA
III miejsce w gminie i II miejsce w powiecie Aneta Kowalczyk kl. IIIB

X Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce -Zuzanna Szewczyk kl.IIA  
wyróżnienie - Natalia Odziomek kl. IB