Konkursy Pozaszkolne Rok szkolny 2012/2013
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Rok szkolny 2012/2013

II miejsce dla gazetki „Figielek” w „VI Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych” w kategorii szkół podstawowych (redakcja: Patrycja Dunikowska, Aleksandra Stypuła, Wiktoria Słowiak, Renata Słowiak, Katarzyna Raczek, Zuzanna Szewczyk, Anna Pawlik, opiekun – Ewa Zelek)

I miejsce dla Zespołu Szkół w Mordarce za ogólne wyniki rywalizacji konkursowej w gminnym konkursie „Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego”

Nagroda II stopnia w etapie regionalnym dla Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego

Konkursy przedmiotowe

Krzysztof Jasica kl. IIA - podwójny laureat : konkursu „Losy żołnierza polskiego” i  konkursu historycznego - opiekun mgr K.Biernat

Finalistami etapu  wojewódzkiego konkursów przedmiotowych zostali:
Konkurs matematyczny – Grzegorz Król kl. IIIA opiekun mgr M. Warzecha
Konkurs biologiczny - Natalia Hebda kl. IIIA opiekun mgr P. Ciuła
Konkurs polonistyczny – Julia Niemiec kl. I gimnazjum, Katarzyna Olesiak kl. I gimnazjum opiekun mgr S. Abram
Konkurs biblijny  - Patryk Lupa kl. I gimnazjum opiekun mgr E. Trojanowska
Gratulujemy uczniom i opiekunom dydaktycznym.

Szkoła Podstawowa

Mateusz Dunikowski kl. IV - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas IV

Marlena Zelek kl. VI – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas VI

Agnieszka Szewczyk kl. VI - III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas VI

Łukasz Jędrzejek kl. IV - III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas IV

Katarzyna Raczek kl. V – nagroda II stopnia w XV Małopolskim Konkursie Literackim

Gimnazjum

Waldemar Kądziołka kl. I – I miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas I, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Krystian Lis kl. I - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas I

Agnieszka Lis kl. I - II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas I

Julia Niemiec kl. I, Patryk Lupa kl. I, Justyna Mikołajczyk kl. IIIA – II miejsce w drużynowym Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Mediacjach

Patryk Lupa kl. I – wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego na temat „Jak rozwiązywać spory bez przemocy?” pod hasłem „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój”, II miejsce w IV Gminnym Konkursie Plastycznym o bł. Janie Pawle II,

Waldemar Król kl. IIB – I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w kategorii klas II

Justyna Plata kl. III B – II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w kategorii klas II

Marcelina Biedroń kl. IIB – II miejsce w gminnym konkursie wiedzy o patronie

Natalia Hebda kl. IIIA – finalistka X Powiatowej Gimnazjady „Wiem Wszystko”

Grzegorz Król kl. IIIA - I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas III

Mateusz Mąka kl. IIIA - II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w kategorii klas III


Konkursy artystyczne

Szkoła Podstawowa

Oddział przedszkolny:
0a
Łukasz Sukiennik - I miejsce w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Pocztówka do św. Mikołaja”
Zuzanna Jasica – wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny  Tuwima”
Kamil Piórkowski - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
Łukasz Jasica  - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
0b
Anna Filipek – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pod skrzydłami Anioła”, wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”, III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Łukasz Kowalski – nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Łukasz Dudek - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Anna Pietrzak – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

0c
Piotr Skorupa - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”.
Klasa I
Natalia Dutka - II miejsce w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
Teresa Opiela – III miejsce w miejsko - gminnym konkursie „Urodziny Tuwima”
Klasa II a 
Aleksander Mól – I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym realizowanym w ramach cyklu „Pod skrzydłami anioła” pt. „Kartka bożonarodzeniowa”
Mateusz Jędrzejek – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym realizowanym w ramach cyklu „Pod skrzydłami Anioła” pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”
Gabriela Jasica -  III miejsce w miejsko - gminnym konkursie „Urodziny Tuwima”, wyróżnienie w gminnym strażackim konkursie plastycznym
Anna Czachura i Małgorzata Jasica – wyróżnienia w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Anioł” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.
Kl. II b
Aleksandra Kaim – III miejsce w  miejsko – gminnym konkursie recytatorskim „ Urodziny Tuwima”
Anna Król – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła”, nagroda specjalna w ogólnopolskim konkursie „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Karolina Puch – laureatka ogólnopolskiego konkursu „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”
KL III
Stanisław Kowalski - wyróżnienie w X wojewódzkim konkursie plastycznym „ Anioł”
W klasach IV – VI
Antoni Król kl. V – I miejsce w Konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła”
Katarzyna Pawlik kl. IV - Wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła” (p. W Mamak)
Marlena Zelek kl. VI – III miejsce w kategorii klas VI w miejsko – gminnym konkursie Urodziny Tuwima (p. B Klimek), I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim „Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego” w Rupniowie w kategorii szkół podstawowych (opiekun Ewa Zelek)
Patryk Stanisz – klasa V- I miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym,
Krzysztof Zelek- klasa V- wyróżnienie IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym

Joanna Szubryt - II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim „Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego” w Rupniowie w kategorii szkół podstawowych (opiekun Ewa Zelek)
Natalia Odziomek – I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego” w Rupniowie w kategorii szkół podstawowych (opiekun Wiesław Mamak)

Wiktoria Słowiak kl. V – nagroda na etapie gminnym XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, …” oraz II miejsce na szczeblu powiatowym

Gimnazjum:
Natalia Wójcik kl. IIIB – wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim – „Jan Paweł II – artysta” (p. B Klimek)
Ewelina Banaś kl. IIA – II miejsce w miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Moja ulubiona kolęda lub pastorałka”, II miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym (p. B Klimek)
Marcin Poręba kl. IIIA – III miejsce w miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Moja ulubiona kolęda lub pastorałka”, III miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym (p. B Klimek)
Monika Król kl. IIB - nagroda w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu” na etapie gminnym oraz wyróżnienie w etapie powiatowym
Patryk Lupa kl .II -I miejsce w etapie powiatowym XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

Gratulujemy uczniom i opiekunom dydaktycznym.