Sukcesy sportowe 2014/15
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy sportowe 2014/15
30 Czerwiec 2016

Rok szkolny 2014/2015

III miejsce w powiecie w biegach przełajowych – Antoni Król
VII miejsce w powiecie w biegach przełajowych – Natalia Odziomek
VIII miejsce w powiecie w biegach przełajowych – Weronika Król

II miejsce w biegach niepodległościowych – Natalia Odziomek
VI miejsce w biegach niepodległościowych – Antoni Król

III miejsce w powiecie w pływaniu indywidualnym – Natalia Odziomek

I miejsce w turnieju mini piłki nożnej o mistrzostwo Gminy Limanowa i IV w powiecie (szkoła podstawowa) – Szymon Bieda, Miłosz Hebda, Łukasz Jędrzejek, Mateusz Kędroń, Łukasz Król, Maksymilian Nawalaniec, Konrad Pacholarz, Michał Postrożny, Mateusz Zagórowski.

I miejsce w I etapie turnieju „Z podwórka na stadion …” (szkoła podstawowa) – Adrian Wojtas, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Rafał Dunikowski, Bartłomiej Mąka, Sebastian Rusin, Fabian Frączek, Daniel Nawalaniec, Jakub Skorupa.

II miejsce w gminie w turnieju piłki nożnej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Limanowa (szkoła podstawowa) – Małgorzata Olesiak, Małgorzata Dziedzic, Aleksandra Madej, Kamila Kuzar, Zuzanna Puch, Natalia Bieda, Oliwia Bąba, Natalia Odziomek, Karolina Biedroń, Natalia Ryś.

I miejsce na etapie gminnym oraz I miejsce na etapie powiatowym w turnieju piłki nożnej „Orlik 2014” – Łukasz Król (kl. VI), z klasy IA: Krzysztof Biernat, Łukasz Król, Mateusz Król, Krzysztof Król, Krzysztof Mól, Kacper Sukiennik, Marcin Hebda (kl. IB).

II miejsce w gminie w turnieju piłki nożnej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Limanowa (gimnazjum) – Natalia Kądziołka, Ilona Jańczyk, Natalia Sławek, Izabela Łyszczarz, Justyna Janik, Natalia Wojtas, Patrycja Sławek, Kinga Zelek, Alicja Janik.

III miejsce w gminie w turnieju piłki siatkowej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Limanowa (gimnazjum) – Natalia Kądziołka, Izabela Łyszczarz, Aneta Kądziołka, Ewa Sułkowska, Natalia Sławek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Kinga Zelek, Alicja Janik, Wiktoria Słowiak, Natalia Ćwik, Aleksandra Stypuła.

I miejsce w gminie w turnieju koszykówki dziewcząt o mistrzostwo Gminy Limanowa i IV miejsce w powiecie (gimnazjum) – Kinga Zelek, Agnieszka Lis, Patrycja Florek, Ilona Jańczyk, Klaudia Lis, Patrycja Sławek, Natalia Sławek, Natalia Wojtas, Gabriela Król, Alicja Janik,

II miejsce w turnieju gminnym piłki ręcznej dziewcząt (szk.podst.)
Skład: Natalia Odziomek, Katarzyna Pawlik, Karolina Biedroń, Agnieszka Stanisławczyk, Natalia Ryś, Joanna Piwowar, Amelia Lis, Julita Golonka.

Zawody Lekkoatletyczne z programu „Lekkoatletyka dla każdego” w Krakowie :
I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Natalia Bieda kl. IVa
II miejsce w biegu na 600m - Natalia Odziomek kl. VI
II miejsce w biegu na 300m - Aleksandra Madej kl. V

Zawody z okazji 1 maja na Starej Wsi:
I miejsce w kategorii M2 - Łukasz Czachura kl. IIb
III miejsce w kategorii K3 - Izabela Biernat kl. III
III miejsce w kategorii K4 - Weronika Król kl. IVa

Zawody biegowe „ Aktywna Mogielica”
W kategorii klas IV-VI SP dziewcząt: I miejsce zdobyła Natalia Odziomek kl. VI, III miejsce Aleksandra Madej kl. V.
W kategorii klas I-III SP dziewcząt: II miejsce zajęła Izabela Biernat kl. III.

I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Gminy w halowej piłce nożnej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców

I miejsce w etapie gminnym turnieju chłopców „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Gminy w piłce nożnej chłopców

Na wyróżnienie zasługują: Hebda Miłosz, Jędrzejek Łukasz, Kędroń Mateusz, Król Łukasz, Nawalaniec Maksymilian, Pacholarz Konrad, Postrożny Michał, Zagórowski Mateusz kl.VI, Król Mateusz kl.V.

III miejsce w turnieju gminnym w piłce ręcznej dziewcząt.(gimnazjum)

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych biegach przełajowych – Antoni Król kl. IA.

I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP i I miejsce w pierwszej rundzie eliminacji wojewódzkich
Skład: Biernat Krzysztof, Król Krzysztof, Król Łukasz, Król Mateusz, Mól Krzysztof, Postrożny Radosław, Dyrek Dawid kl. IA, Hebda Marcin IB, Król Łukasz VI,

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej chłopców. (gimnazjum)

III miejsce w pierwszym etapie turniej piłki nożnej chłopców „Coca Cola Cup 2014”. (gimnazjum)

Wyświetleń: 182