Sukcesy Sportowe
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Sukcesy Sportowe
12 Marzec 2012

 Sukcesy sportowe

Rok szkolny 2016/17

 

I miejsce w gminnych zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt SP
II miejsce w powiatowych  zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt SP
Natalia Bieda, Gabriela Jasica, Anna Czachura, Aleksandra Michalik, Małgorzata Jasica – VIa, Julita Golonka, Martyna Wróbel, Anita Abram, Amelia Lis, Karolina Puch – VIb

II miejsce w gminnych zawodach  piłki koszykowej SP

I miejsce w gminnych zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt gimnazjum
IV miejsce w powiatowych  zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt gimnazjum
Natalia Odziomek IIB, Karolina Lis IIB, Marta Dudek IIIA, Joanna Szubryt IIIA, Agnieszka Lupa IIIA, Wiktoria Słowiak IIIA, Alicja Janik IIIA, Natalia Wojtas IIIB, Patrycja Lis IIIB,  Patrycja Sławek IIIB, Dominika Tokarczyk IIIB.

I miejsce w gminnych zawodach  piłki koszykowej dziewcząt gimnazjum
II miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej dziewcząt gimnazjum
Skład: Natalia Wojtas IIIB, Alicja Janik IIIA, Patrycja Lis IIIB, Agnieszka Lupa IIIA, Karolina Osadowska IB, Patrycja Sławek IIIB, Marta Dudek IIIA, Kinga Wilczyńska IIIB.

III miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt gimnazjum

III miejsce w powiatowych zawodach cheerleaders

Gminne biegi przełajowe
II miejsce – Izabela Biernat kl. V SP
III miejsce – Sara Słowiak kl. V SP
II miejsce – Mateusz Zagórowski kl. IIA gimnazjum
I miejsce sztafeta chłopców w gminnym sztafetowym biegu przełajowym
III miejsce – Piotr Dudek kl. III SP

I miejsce w mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
Skład: Janik Alicja IIIA, Kądziołka Aneta IIIB, Lis Karolina IIB, Lis Patrycja IIIB, Lupa Agnieszka IIIA, Nguyen Agata IB, Odziomek Natalia IIB, Osadowska Karolina I, Sławek Patrycja IIIB, Słowiak Wiktoria IIIA, Szewczyk Zuzanna IIIA, Tokarczyk Iwona IIIB, Wojtas Natalia IIIB, Wrona Wiktoria IB.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt SP
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt SP
Skład: Bieda Natalia VIa, Lis Amelia VIb, Król Anna VIb, Jasica Gabriela VIa, Abram Anita VIb, Nawalaniec Patrycja VIb, Golonka Julita VIb, Puch Karolina VIb, Jasica Małgorzata VIa, Biernat Izabela V, Czachura Anna VIa, Dudka Natalia V, Włodarczyk Oliwia VIa, Rusin Emilia VIb.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej chłopców SP
Skład: Adrian Kądziołka VIb, Sebastian Rusin VIb, Bartłomiej Mąka VIb, Adrian Wojtas VIb, Kacper Dąbrowski VIa, Marcin Zagórowski VIa, Mateusz Jędrzejek VIa, Łukasz Czachura IVa, Kamil Bargieł IVa i Mateusz Florek IVa.

I miejsce w V Zimowym Turniej piłki koszykowej o Puchar Dyrektora I LO w Limanowej
Skład: Tokarczyk Iwona IIIB, Wojtas Natalia IIIB, Janik Alicja IIIA, Lis Patrycja IIIB, Wilczyńska Kinga IIIB, Lis Karolina IIB, Lupa Agnieszka IIIA, Sławek Patrycja IIIB, Osadowska Karolina IB.

 

Rok szkolny 2015/16

Powiatowe biegi przełajowe: II miejsce Izabela Biernat kl. IV SP

 

Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne:
II miejsce Weronika Król kl. Va (dystans 600m)
II miejsce Izabela Biernat kl. IV (600m)
III miejsce Aleksandra Madej kl. VI (piłka palantowa)
III miejsce Natalia Dutka kl. IV (piłka palantowa)

 

Gminne zawody w biegach przełajowych:
I miejsce Izabela Biernat  kl. IV (500m)
II miejsce Weronika Król kl. Va (600m)
III miejsce Sztafeta sprinterska w składzie: Julia Kozdroń, Paulina Malec, Katarzyna Jasica, Izabela Biernat, Amelia Lis , Aleksandra Madej.
I miejsce Natalia Odziomek kl. IB (bieg na 1000m) 
   
Powiatowe zawody pływackie: II miejsce Joanna Piwowar w stylu klasycznym

 

IV miejsce w zawodach sportowych „Biegiem  Pamięci Żołnierzy Wyklętych”- Natalia Odziomek

II miejsce w powiatowym biegu niepodległości w Młynnem Piotr Dudek kl. IIb SP

I miejsce w gminnym etapie piłki koszykowej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA

II miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA

II miejsce w gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA

I miejsce w Gminnej, I miejsce w Powiatowej  i  III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - skład drużyny: Natalia Ćwik, Ilona Janczyk, Alicja Janik, Justyna Janik, Magdalena Kaim, Natalia Kądziołka, Karolina Lis, Patrycja Lis, Natalia Odziomek, Patrycja Florek,,  Natalia Sławek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Iwona Tokarczyk.

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców – drużyna w składzie: Dawid Pająk, Paweł Piszczek, Filip Syktus, Krystian Majka, Łukasz Hanzel , Dominik Gancarczyk, Krystian Janik, Bartłomiej Żurek, Daniel Frączek, Kamil Pacholarz

 

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej„7 piłkarskie” - drużyna w składzie: Fabian Frączek, Jakub Skorupa, Marcin Tomaszek, Paweł Opiela, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka, Marcin Zagórowski,  Mariusz Jasica, Olaf Ciuła, Sebastian Rusin i Adrian Wojtas

I miejsce w turnieju o Puchar Premiera RP Orlik 2015etap gminy: Bartłomiej Mąka, Adrian Wojtas, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Marcin Zagórowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Jędrzejek, Mariusz Jasica.

I miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion” – etap gminny i III miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion” – etap powiatowy: Bartłomiej Mąka, Adrian Wojtas, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Marcin Zagórowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Jędrzejek, Mariusz Jasica.

 

 

Sukcesy sportowe - rok szkolny 2014/2015 

Sukcesy sportowe - rok szkolny 2013/2014

Sukcesy sportowe - rok szkolny 2012/2013

Sukcesy sportowe - rok szkolny 2011/2012

 

 

Wyświetleń: 165