Podsumowanie pierwszego półrocza
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Podsumowanie pierwszego półrocza
03 Luty 2013

Podsumowanie pierwszego półrocza

       We wtorek 29 stycznia miał miejsce apel, w czasie którego podsumowano pierwsze półrocze. Na hali sportowej zgromadzili się wszyscy uczniowie i nauczyciele, by pogratulować tym, którzy osiągnęli sukcesy. Na szczególne brawa zasłużyli uczniowie, którzy otrzymali bardzo wysoką średnią (pow. 4,75), uzyskali stuprocentową frekwencję lub osiągnęli wysokie miejsca w różnych konkursach - artystycznych, sportowych i przede wszystkim przedmiotowych. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Podsumowanie pierwszego półrocza

       We wtorek 29 stycznia miał miejsce apel, w czasie którego podsumowano pierwsze półrocze. Na hali sportowej zgromadzili się wszyscy uczniowie i nauczyciele, by pogratulować tym, którzy osiągnęli sukcesy. Na szczególne brawa zasłużyli uczniowie, którzy otrzymali bardzo wysoką średnią (pow. 4,75), uzyskali stuprocentową frekwencję lub osiągnęli wysokie miejsca w różnych konkursach - artystycznych, sportowych i przede wszystkim przedmiotowych. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Edyta Odziomek

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu na podstawie śródrocznej klasyfikacji.

Finalistami etapu  wojewódzkiego zostali:
Matematyka – Grzegorz Król kl. IIIA opiekun mgr  M Warzecha
Konkurs „Losy żołnierza polskiego”–  Krzysztof Jasica – kl. IIA opiekun mgr K Biernat
Konkurs biologiczny - Natalia Hebda kl. IIIA opiekun p. P. Ciuła
Konkurs polonistyczny – Julia Niemiec kl. I, Katarzyna Olesiak kl. I opiekun mgr S. Abram
Konkurs biblijny  - Patryk Lupa kl. I gimnazjum opiekun mgr E Trojanowska
Konkurs historyczny - Krzysztof Jasica – kl. IIA opiekun mgr K Biernat
Gratuluję uczniom i opiekunom dydaktycznym

Osiągnięcia artystyczne:
Oddział przedszkolny:
0a
Łukasz Sukiennik - I miejsce w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”,
                                  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym : „Pocztówka do św.
                                  Mikołaja”
Zuzanna Jasica – wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny  Tuwima”
Kamil Piórkowski - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
Łukasz Jasica  - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
0b
Anna Filipek – Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pod skrzydłami Anioła”
                    wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
0c
Piotr Skorupa - wyróżnienie w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”.
Klasa I
Natalia Dutka - II miejsce w miejsko - gminnym konkursie recytatorskim „Urodziny Tuwima”
Teresa Opiela – III miejsce w miejsko - gminnym konkursie „Urodziny Tuwima”
Klasa II a
Aleksander Mól – I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym realizowanym w ramach cyklu „Pod skrzydłami anioła” pt. „Kartka bożonarodzeniowa”
Mateusz Jędrzejek – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym realizowanym w ramach cyklu „Pod skrzydłami Anioła” pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”
Gabriela Jasica  III miejsce w miejsko - gminnym konkursie „Urodziny Tuwima”
Anna Czachura i Małgorzata Jasica – wyróżnienia w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Anioł” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.
Kl. II b
Aleksandra Kaim – III miejsce w  miejsko – gminnym konkursie recytatorskim „ Urodziny Tuwima”
Anna Król – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła”
KL III
Stanisław Kowalski- wyróżnienie w X wojewódzkim konkursie plastycznym „ Anioł”
W klasach IV – VI
Antoni Król kl. V – I miejsce w Konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła”
Katarzyna Pawlik kl. IV - Wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła” (p. W Mamak)
Marlena Zelek kl. VI – III miejsce w kategorii klas VI w miejsko – gminnym konkursie Urodziny Tuwima (p. B Klimek)
Patrycja Dunikowska kl. VI -  I miejsce w szkolnym konkursie językowo – plastycznym „LOOK” (p. R Szewczyk)
Mateusz Jasica kl. IV i Miłosz Bieda kl. VI – II miejsce w szkolnym konkursie językowo – plastycznym „LOOK”
Kacper Golonka kl. IV – III miejsce w szkolnym konkursie językowo – plastycznym „LOOK”
Gimnazjum:
Natalia Wójcik kl. IIIA – wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim – „Jan Paweł II – artysta” (p. B Klimek)
Ewelina Banaś kl. IIA – II miejsce w miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Moja ulubiona kolęda lub pastorałka” II miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym (p. B Klimek)
Marcin Poręba kl. IIIA – III miejsce w miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Moja ulubiona kolęda lub pastorałka” III miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym (p. B Klimek)
Patryk Stanisz – klasa V- I miejsce w IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym,
Krzysztof Zelek- klasa V- wyróżnienie IV Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym

Osiągnięcia sportowe
1. I miejsce w powiatowym  turnieju Orlik Basket Mania: (p. M Kindlik)
Kubacka Monika, Dyrek Katarzyna, Wojtas Karolina, Lis Alicja, Kaim Ewelina, Piszczek Angelika, Biedroń Marcelina, Drożdżak Wioletta.
2. I miejsce w powiatowym turnieju RYTM-MUZYKA-TANIEC, VI w wojewódzkim etapie:
Grzyb Dominika, Król Beata, Wojtas Aleksandra, Wojtas Karolina, Dąbrowska Natalia, Dyrek Katarzyna, Kędroń Magdalena, Frączek Magdalena, Kaim Ewelina.
3. II miejsce w gminnych zawodach piłki nożnej dziewcząt:
4. III miejsce w powiatowych zawodach piłki nożnej SP dziewcząt: (p. M Kindlik)
5. III miejsce w halowej piłce nożnej chłopców szkoły podstawowej na szczeblu gminy (p. J Zelek)
6. II miejsce w piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminy (p. J Zelek)

Wyświetleń: 525