Podsumowanie osiągnięć uczniów
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Podsumowanie osiągnięć uczniów
30 Maj 2016

Podsumowanie osiągnięć uczniów

     W maju odbyło się  podsumowanie osiągnięć uczniów w  konkursach i zawodach organizowanych na terenie gminy, powiatu a także kraju. Pan dyrektor udzielił pochwał, wręczył nagrody i dyplomy uczniom, którzy w II półroczu brali udział w różnych formach rywalizacji rówieśniczej i odnieśli znaczące sukcesy. Oto lista konkursów, zawodów i uczniów, którzy dzięki swej systematycznej pracy zasłużyli na wyróżnienie:

Podsumowanie osiągnięć uczniów

     W maju odbyło się  podsumowanie osiągnięć uczniów w  konkursach i zawodach organizowanych na terenie gminy, powiatu a także kraju. Pan dyrektor udzielił pochwał, wręczył nagrody i dyplomy uczniom, którzy w II półroczu brali udział w różnych formach rywalizacji rówieśniczej i odnieśli znaczące sukcesy. Oto lista konkursów, zawodów i uczniów, którzy dzięki swej systematycznej pracy zasłużyli na wyróżnienie:

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE
Katarzyna Raczek kl. IIA – finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Polonistycznego
Agnieszka Szewczyk kl. IIIA -– finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

OSIĄGNIĘCIA LITERACKIE i MATEMATYCZNE
•    „Na własne konto” – laureaci ogólnopolskiego  konkursu  spółdzielni uczniowskich- uczniowie klas II gimnazjum.
•    XV Wojewódzki  Konkurs Literacki „Jan Paweł Ii – Patron Najgodniejszy”
- Anna Gołąb kl. Va -  II miejsce za tekst „Jakie drogowskazy pozostawił  Jan Paweł II dzieciom”
- Julita Golonka kl. Vb – II miejsce za kartkę z pamiętnika „ On nauczył mnie, jak przebaczać”
•    Małopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną „Prasówka” – wyróżnienie dla zespołu redakcyjnego „Figielek” (Faustyna Opiela, Oliwia Włodarczyk, Anna Czachura, Gabriela Jasica, Małgorzata Jasica, Anna Król, Weronika Król)
•    Gminny Konkurs Ortograficzny – Faustyna Opiela kl. V – IV miejsce
•    Zakwalifikowanie się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Czytelników” i uzyskanie najwyższego miejsca w Małopolsce – Teresa Opiela, Faustyna Opiela, Anna Czachura
•    V Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Matematyczno _ Przyrodniczej” dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego – Marlena Zelek kl. IIIB gimnazjum – zakwalifikowanie się do finału
•    Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2016”:
- Radosław Bulanda kl. II SP
- Albert Chudy kl. II SP
-Teresa Opiela kl. IV
- Kamila Kuzar kl. VI
- Małgorzata Olesiak kl. VI
- Mateusz Dunikowski kl. I A gim.
- Marta Dudek kl. IIA gim.

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH ARTYSTYCZNYCH
•    Joanna Szubryt – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Mówionej i Śpiewanej
•    I miejsce dla Zespołu Szkół w Mordarce – Publiczne Gimnazjum w  III edycji  Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży  „MaGa”
•    XVIII  edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „ W trosce o nasze bezpieczeństwo”
- Zuzanna Szewczyk kl. IIA – I miejsce na etapie gminnym i I miejsce w gminie i I miejsce w powiecie
- Antoni Król kl. IIA – II miejsce w gminie i wyróżnienie w powiecie
- Aneta Kowalczyk kl. IIIB – III miejsce w gminie i III miejsce w powiecie
•    X Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego      
- Zuzanna Szewczyk – I miejsce
- Anna Król – III miejsce
- Natalia Odziomek – wyróżnienie

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
•    Natalia Odziomek – IV miejsce w zawodach sportowych „Biegiem  Pamięci Żołnierzy Wyklętym
•    I miejsce w Gminnej, I miejsce w Powiatowej  i  III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt
 skład drużyny: Natalia Ćwik, Ilona Janczyk, Alicja Janik, Justyna Janik, Magdalena Kaim, Natalia Kądziołka, Karolina Lis, Patrycja Lis, Natalia Odziomek, Patrycja Florek,,  Natalia Sławek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Iwona Tokarczyk.
•   II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców – drużyna w składzie: Dawid Pająk, Paweł Piszczek, Filip Syktus, Krystian Majka, Łukasz Hanzel , Dominik Gancarczyk, Krystian Janik, Bartłomiej Żurek, Daniel Frączek, Kamil Pacholar
•  I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej „7 piłkarskie” - drużyna w składzie: Fabian Frączek, Jakub Skorupa, Marcin Tomaszek, Paweł Opiela, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka, Marcin Zagórowski,  Mariusz Jasica, Olaf Ciuła, Sebastian Rusin i Adrian Wojtas

Wyświetleń: 472