Nauczyciele w roku szkolnym 2016/17
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Nauczyciele w roku szkolnym 2016/17
03 Październik 2017

Nauczyciele w roku szkolnym 2016/17

1. mgr Ciuła Paweł - dyrektor szkoły, biologia, chemia
2. mgr Abram Stanisława - wicedyrektor szkoły,  język polski
3. mgr Biedroń Wiesława -  biologia, chemia
4. mgr Biernat Kazimiera -  historia, wos
5. mgr Dunikowska Małgorzata -  matematyka, zajęcia komputerowe
6. mgr Frączek Renata - język angielski
7. mgr Górszczyk Alina - pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne
8. mgr Grzyb Anna - język polski
9. mgr Jurowicz Halina - edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
10. mgr Kasprzyk-Dudek Marzena- muzyka, zajęcia artystyczne
11. mgr Klimek Barbara - nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne, świetlica
12. mgr Kindlik Magdalena - wychowanie fizyczne
13. mgr Kolawa Emilia -  bibliotekarz, świetlica
14. mgr Krawczyk Małgorzata -  język niemiecki
15. mgr Król Małgorzata -  edukacja wczesnoszkolna
16. mgr Lisek Barbara - edukacja wczesnoszkolna
17. mgr Mamak Wiesław -  plastyka, informatyka, zajęcia techniczne
18. mgr Matyasik Kazimiera -  edukacja wczesnoszkolna
19. mgr Odziomek Edyta -  język polski
20. mgr Pazdur Lucyna - fizyka
21. mgr Ryś Barbara  - wychowanie przedszkolne
22. mgr Salamon Maria -  wychowanie przedszkolne
23. ks. mgr Stabrawa Zbigniew -  religia
24. mgr Stanisz Karol - przyroda, geografia
25. mgr Strug Katarzyna -   matematyka, opiekun świetlicy
26. mgr Szewczyk Renata - język angielski
27. ks. mgr Szewczyk Tomasz  - religia
28. mgr Tąta Sylwia - wychowanie przedszkolne
29. mgr Tomaszek Ewa - edukacja wczesnoszkolna
30. mgr Trojanowska Elżbieta - religia, wychowanie do życia w rodzinie, opiekun swietlicy
31. Trojanowski Krzysztof  - wychowanie fizyczne, świetlica
32. mgr Warzecha Małgorzata - matematyka
33. mgr Włodarczyk Renata - język angielski
34. mgr Zelek Ewa - język polski, logopeda
35. mgr Zelek Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Wyświetleń: 152