Konkursy - pozaszkolne
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy - pozaszkolne
12 Marzec 2012

Konkursy - pozaszkolne

Rok szkolny 2016/2017

 

Konkursy przedmiotowe

 

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w konkursach kuratoryjnych:

Gimnazjum
Małopolski Konkurs Biologiczny - Natalia Ryś kl. IIA
Małopolski Konkurs Biologiczny - Wiktoria Słowiak kl. IIIA
Małopolski Konkurs Biologiczny - Antoni Król kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Katarzyna Raczek kl. IIIA
Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do programu” – Mateusz Dunikowski kl. IIA

 

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:

Gimnazjum
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Marta Dudek kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Katarzyna Raczek kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Renata Słowiak kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Anna Pawlik kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Natalia Odziomek kl. IIB
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Małgorzata Olesiak kl. IA
Małopolski Konkurs Geograficzny - Franciszek Hutek kl. IIIB
Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do programu” – Szymon Bieda kl. IIA
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego” - Marta Dudek kl. IIIA

Szkoła Podstawowa
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Opiela Faustyna kl. VIa
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Opiela Teresa kl. V
Małopolski Konkurs Matematyczny - Olaf Ciuła kl. VIb
Małopolski Konkurs Matematyczny - Adrian Kądziołka kl. VIb

 

Gimnazjum
III miejsce w województwie w konkursie literackim związanym z postacią S. Konarskiego -  Natalia Odziomek kl. IIB  

Konkurs zawodowy GPS – II etap - Kacper Łyszczarz – kl. IIIB, Wiktoria Słowiak kl. IIIA

Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
II miejsce w konkursie wiedzy – Anna Pawlik kl. IIIA i Maksymilian Mamak kl. IIIB
II miejsce w konkursie literackim – Natalia Odziomek kl. IIB

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”:
Wyróżnienie: Magdalena Pająk kl. IB

II Powiatowy Konkurs „Zawodowy GPS”
Branża Ekonomiczna – I miejsce Kinga Wilczyńska kl. IIIB
Branża Zoologiczno-Weterynaryjna – wyróżnienie Kacper Łyszczarz kl. IIIB

„Maraton Matematyczny” – finaliści Iwona Tokarczyk kl. IIIB i Mateusz Dunikowski kl. IIA

 

Szkoła Podstawowa
Etap wojewódzki Dyktanda Niepodległościowego - Opiela Faustyna kl. VIa

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”:
Wynik „bardzo dobry”: Gabriela Szewczyk  kl. IIa, Teresa Opiela kl. V
Wyróżnienie: Natalia Śmierciak kl. IIb, Zofia Mąka kl. IIb, Albert Chudy kl. IIIa, Łukasz Kubacki kl. IIIa, Paulina Malec kl. IIIa, Piotr Dudek kl. IIIb, Kamil Piórkowski kl. IVa, Katarzyna Jasica kl. IVa

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego – VI miejsce Radosław Bulanda kl. IIIa

VIII Gminny Konkurs „Moje spotkanie z Janem Pawłem II” – I miejsce Amelia Lis kl. VIb

IV Gminny Turniej Ortograficzny – II miejsce Faustyna Opiela kl. VIa

Konkurs Literacki „Matka Boska w moim życiu” – III miejsce Natalia Dudczyk kl. V, wyróżnienie: Izabela Biernat kl. V, Teresa Opiela kl. V

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Mój głos w sprawie wartości” – wyróżnienie Oliwia Włodarczyk kl. VIa

Wielka Liga Czytelników – IV miejsce na etapie powiatowym: Michał Hada kl. IVa, Teresa Opiela kl. V, Faustyna Opiela kl. VIa

Konkursy artystyczne

Szkoła Podstawowa
II  miejsce dla klas zerowych w IV konkursie kolęd i pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś”

Małopolski Konkurs Plastyczny „Pod skrzydłami Anioła” – prace nagrodzone
Natalia Ryś kl. 0a, Anna Król – kl. VIb, Anna Czachura kl. VIa, Natalia Biedroń kl. IVa, Zbigniew Zelek kl. IIIa

Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
II miejsce w konkursie plastycznym – Anna Król kl. VI b
Wyróżnienie w konkursie plastycznym – Karolina Puch kl. VIb

Miejsko – gminny konkurs  plastyczny „Witraż Bożonarodzeniowy”
II miejsce Bartłomiej Ptaszek kl. V, III miejsce Dawid Stanisz kl. V

Powiatowy konkurs plastyczny „Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty”
II miejsce – Bartłomiej Ptaszek kl. V, III miejsce – Dawid Stanisz kl. V

Gminny Konkurs Plastyczny „Twórczość Juliana Tuwima pędzlem malowana” – wyróżnienie Karolina Zastrzeżyńska kl. IIa

I Gminny konkurs recytatorski „Poezja to my – Jan Brzechwa Czarodziej Słowa”wyróżnienie Anna Ładoś – kl. IIIb

Konkursu Tańca w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. 0-III SP: II miejsce – grupa „Promyczki” w składzie: Zuzanna Jasica kl. I, Natalia Śmierciak kl. IIb, Anna Ładoś kl. IIIb, Oliwia Wróbel kl. IIIb, Paulina Szewczyk kl. IIIb, Magdalena Dutka kl. IIIb, Anastazja Rusin kl. IIIb, Julia Wojtas kl. IIIb, Amelia Dąbrowska kl. IIIb.

XI Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego
Konkurs recytacji poezji lub fragmentu dramatu – II miejsce Łukasz Jasica kl. IVa

XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - III miejsce na szczeblu powiatowym Bartłomiej Ptaszek kl. V, wyróżnienie na szczeblu powiatowym Anna Król kl. VIb

XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" – II miejsce w etapie gminnym Wojciech Ryś kl. I

Rejonowy Konkurs Literacki „Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie”
I kategoria - wiersze promujące zdrową żywność, zdrowe odżywianie
grupa wiekowa klasy I-III:
wyróżnienie Iwona Kaim kl. I, Nikola Kuzar kl. I
grupa wiekowa klasy IV-VI: II miejsce Patrycja Bieda kl. IVa, III miejsce Aleksandra Wodas kl. IVa i Sylwia Mól kl. IVb

II kategoria - wiersze promujące poszanowanie oraz oszczędzanie żywności
grupa wiekowa klasy IV-VI: I miejsce Patrycja Bieda kl. IVa

Gimnazjum
Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
I miejsce w konkursie plastycznym – Katarzyna Raczek kl. IIIA

Miejsko – gminny konkurs  plastyczny „Witraż Bożonarodzeniowy”
I miejsce  - Patryk Stanisz kl. IIIA

XI Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego
Konkurs recytacji poezji lub fragmentu dramatu – III miejsce Marta Szewczyk kl. IA

I Gminny konkurs recytatorski „Poezja to my – Jan Brzechwa Czarodziej Słowa” – II miejsce Joanna Szubryt kl. IIIA

Konkursu Śpiewu w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. I-III gimnazjum: II miejsce zajął zespół muzyczny w składzie: Patrycja Sławek, Magdalena Król, Karolina Osadowska, Joanna Szubryt i Kacper Łyszczarz.

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. I-III gimnazjum: III miejsce zajęła grupa „Didaskalki”.

 

Rok szkolny 2015/2016

Konkursy przedmiotowe

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:

Szkoła podstawowa:
Małopolski Konkurs Matematyczny - Kamila Kuzar kl. VI
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Faustyna Opiela kl. Va, Gabriela Mól kl. VI, Małgorzata Olesiak kl. VI, Aleksandra Kaim kl. Vb
Konkurs historyczny „Wielcy Polacy” - Mariusz Jasica kl. Vb

Gimnazjum:
Małopolski Konkurs Biologiczny – Kamila Ciuła kl. IIIB, Agnieszka Szewczyk kl. IIIA
Małopolski Konkurs Języka Polskiego – Katarzyna Raczek kl. IIA, Patrycja Dunikowska kl. IIIB
Małopolski Konkurs Historyczny - Miłosz Bieda kl. IIIA,
Konkurs historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”-  Miłosz Bieda kl. IIIA


Szkoła podstawowa

„Bezpieczna droga do szkoły – do klasy przez pasy”- tytuł „Najlepsza klasa trzecia w województwie małopolskim” dla klasy IIIa

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej organizowany w Nowym Sączu podczas Nocy Naukowców 2015
II miejsce – Patrycja Nawalaniec  kl. Vb,
III  miejsce – Faustyna Opiela kl. Va

XV Wojewódzki Konkurs Literacki „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” - II miejsce za tekst „Jakie drogowskazy pozostawił Jan Paweł II dzieciom”- Anna Gołąb kl. Va, II miejsce za kartkę z pamiętnika „On nauczył mnie, jak przebaczać - Julita Golonka kl. Vb

Małopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną „Prasówka” – wyróżnienie dla zespołu redakcyjnego „Figielek” (Faustyna Opiela, Oliwia Włodarczyk, Anna Czachura, Gabriela Jasica, Małgorzata Jasica, Anna Król, Weronika Król)

Gminny Konkurs Ortograficzny – IV miejsce - Faustyna Opiela kl. Va

Zakwalifikowanie się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Czytelników” i uzyskanie najwyższego miejsca w Małopolsce – Teresa Opiela, Faustyna Opiela, Anna Czachura

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2016”:
Wyróżnienie: Radosław Bulanda kl. IIa,- Albert Chudy kl. IIa, Teresa Opiela kl. IV, Kamila Kuzar kl. VI, Małgorzata Olesiak kl. VI

Gimnazjum

„Na własne konto” – laureaci ogólnopolskiego konkursu spółdzielni uczniowskich- uczniowie klas II gimnazjum

V Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Matematyczno - Przyrodniczej” dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego – finalistka Marlena Zelek kl. IIIB

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2016”:
Wyróżnienie: Mateusz Dunikowski kl. I A, Marta Dudek kl. IIA

Wojewódzki konkurs wiedzy o regionie „Moja mała Ojczyzna” – III miejsce Zuzanna Gawron kl IA

 

Konkursy artystyczne

Szkoła podstawowa

III edycja konkursu dla oddziałów przedszkolnych „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach dziś” - II miejsce w kategorii wiekowej 5-6 lat dzieci z oddziałów zerowych: Bartosz Szubryt, Iwona Kaim, Magdalena Mól, Zuzanna Jasica, Nikola Kuzar, Dominik Tokarczyk, Karolina Gancarczyk, Magdalena Ćwik, Kamila Dara, Gabriela Tokarz, Antoni Mąka, Dawid Bugajski, Magdalena Zagórowska, Agata Pietrzak,  Amelia Bieda.

VII miejsko – gminny konkurs plastyczny „Anioł pasterzom mówił” - II miejsce Dawid Stanisz kl. IV

Gminny Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży „MaGa”- III miejsce Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Mordarce

Konkurs Śpiewu w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- Wyróżnienie - duet – Teresa Opiela i Zuzanna Gaik kl IV

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- wyróżnienie  - grupa „Tęczowe Motylki”

Konkursu Tańca w ramach III edycji przeglądu  „MaGa”
W kategorii kl. 0-III SP: II miejsce – zespół „Świetliki” w składzie: Karolina Gancarczyk, Zuzanna Jasica, Nadia Kuzar, Gabriela Tobiasz, Patrycja Abram, Magdalena Górka, Anastazja Rusin, Oliwia Wróbel, Nicola Frączek.
W kategorii kl. IV-VI SP: I miejsce – grupa taneczna z ZS w Mordarce w składzie: Natalia Dutka, Sara Słowiak, Zuzanna Gaik, Angelika Malec, Patrycja Tobiasz, Agata Szewczyk, Martyna Frączek, Tomasz Odziomek.

X Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
III miejsce - Anna Król kl. Vb

„Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki” - etap powiatowy - wyróżnienie Alicja Mrowca kl. IIa


Gimnazjum

VII miejsko – gminny konkurs plastyczny „Anioł pasterzom mówił” - II miejsce Patryk Stanisz kl. IIA

Międzyszkolny Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej - I miejsce Joanna Szubryt kl. IIA

Gminny Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży „MaGa”- I miejsce Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Mordarce 

Konkurs Śpiewu w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- II miejsce – Zespół „Bez nazwy” w składzie: Magdalena Król, Patrycja Sławek z kl. IIB, Antoni Król, Joanna Szubryt z kl. IIA, Natalia Sławek z kl. IIIB

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach III edycji przeglądu „MaGa”- II miejsce – grupa „Didaskalki”

Konkursu Tańca w ramach III edycji przeglądu  „MaGa” - I miejsce – grupa taneczna z ZS w Mordarce w składzie: Kinga Nguyen, Natalia Kądziołka, Ewa Sułkowska, Gabriela Król, Izabela Łyszczarz kl. IIIB, Wiktoria Duchnik, Aneta Kądziołka, Katarzyna Biernat kl. IIB

XVIII  edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
I miejsce na etapie gminnym i I miejsce w powiecie Zuzanna Szewczyk kl. IIA
II miejsce w gminie i wyróżnienie w powiecie Antoni Król kl. IIA
III miejsce w gminie i II miejsce w powiecie Aneta Kowalczyk kl. IIIB

X Gminny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce -Zuzanna Szewczyk kl.IIA 
wyróżnienie - Natalia Odziomek kl. IB

 

Konkursy pozaszkolne - rok szkolny 2014/2015

Konkursy pozaszkolne - rok szkolny 2013/2014

Konkursy pozaszkolne - rok szkolny 2012/2013

Konkursy pozaszkolne - rok szkolny 2011/2012

Wyświetleń: 162