Konkursy szkolne - rok 2013/2014
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy szkolne - rok 2013/2014
08 Lipiec 2015

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs plastyczny „Świat z figur geometrycznych” dla klas I - III SP

KL. I
Magdalena Jasica – I miejsce
Małgorzata Jędrzejek – II miejsce
Łukasz Dudek – III miejsce
Katarzyna Jasica – wyróżnienie
Anna Pietrzak – wyróżnienie

KL. II
Sara Słowiak – I miejsce
Damian Pulit – II miejsce
Natalia Dudczyk i Agata Szewczyk – III miejsce
Dagmara Szewczyk - wyróżnienie

KL. III
Anna Król – I miejsce
Gabriela Jasica – II miejsce
Anna Czachura – III miejsce
Aleksandra Michalik - wyróżnienie
Rafał Dunikowski - wyróżnienie

organizatorzy: mgr Małgorzata Dunikowska, mgr Małgorzata Warzecha


Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

Szkoła podstawowa
KL. IV
Gabriela Mól – I miejsce
Kamila Kuzar – II miejsce
Małgorzata Olesiak – II miejsce
Filip Król – III miejsce

KL. V
Mateusz Dunikowski – I miejsce
Łukasz Jędrzejek – II miejsce
Szymon Bieda – III miejsce

KL. VI
Wiktoria Słowiak – I miejsce
Renata Słowiak – II miejsce
Marta Duek – III miejsce

Gimnazjum
KL. I
Marlena Zelek kl IA – I miejsce
Paweł Piszczek kl IB – II miejsce
Łukasz Hanzel kl IB – III miejsce

KL. II
Waldemar Kądziołka – I miejsce
Krystian Lis – II miejsce
Agnieszka Lis – III miejsce
Patryk Lupa – III miejsce

KL. III
Waldemar Król kl IIIB– I miejsce
Patrycja Stanisławczyk kl IIIA– II miejsce
Natalia Lupa kl IIIA– II miejsce
Piotr Śmierciak kl IIIA– III miejsce

organizatorzy: mgr Małgorzata Warzecha, mgr Małgorzata Dunikowska

Konkurs logopedyczny pt.”Moja ulubiona postać bajkowa”

I miejsce – Katarzyna Jasica z kl.I a
II miejsce – Gabriela Szewczyk z kl.0 a
II miejsce – Martyna Sikoń z kl.I b                                            
Wyróżnienie – Damian Zając z kl.III a


Konkurs ortograficzny pt. „Zostań mistrzem ortografii”

I miejsce – Joanna Szubryt z kl.6
II miejsce – Katarzyna Raczek z kl.6
III miejsce – Krzysztof Mól z kl.6

Konkurs ładnego pisania pt.”O złote pióro”

I miejsce -  Zuzanna Gawron z kl.5
II miejsce  - Natalia Odziomek i Katarzyna Pawlik z kl.5
III miejsce  - Katarzyna Raczek z kl.6                                              
Wyróżnienie -  Alicja Janik z kl.6

opiekun mgr Ewa Zelek

 

 

Konkurs z j. angielskiego pt. „LOOK”

I miejsce - Paweł  Opiela kl.4
II miejsce - Marta Szewczyk kl. 4
III miejsce - Kacper Golonka kl. 5, Mateusz Jasica kl. 5

opiekun mgr Renata Szewczyk

Konkursy z okazji Święta Patrona

SZKOŁA PODSTAWOWA

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce - Katarzyna Raczek z kl.6
II miejsce - Zuzanna Gawron z kl.5

Konkurs recytacji fragmentu dramatu Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce - Joanna Szubryt z kl.6
II miejsce - Natalia Odziomek z kl.5
III miejsce - Marta Szewczyk z kl.4

Konkurs plastyczny na projekt okładki do dramatu „Noc listopadowa”
I miejsce - Antoni Król z kl.6
II miejsce - Zuzanna Szewczyk z kl.6

Konkurs teatralny fragmentu dramatu St.Wyspiańskiego
I miejsce grupa z klasy szóstej w składzie: Alicja Janik, Wiktoria Słowiak, Kamil Biernat, Dawid Dyrek, Mateusz Król

GIMNAZJUM

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce - Marcelina Biedroń z kl.IIIB
II miejsce - Aleksandra Gawron z kl.II

Konkurs recytacji fragmentu dramatu Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce - Patryk Lupa z kl.II
II miejsce - Olga Drożdżak z kl.IIIB

Konkurs plastyczny na projekt okładki do dramatu „Noc listopadowa”
Natalia Lupa z kl.IIIA
Monika Król z kl.IIIB
Weronika Kowalczyk z kl.IB
Aneta Kowalczyk z kl.IB

Konkurs poezji śpiewanej
Natalia Sławek z IB
Katarzyna Dyrek z kl.IIIA
Kinga Kowalczyk z kl.II
Justyna Jedlecka z kl.II


Organizatorzy: mgr Ewa Zelek, mgr Edyta Odziomek

Wyświetleń: 112