konkursy szkolne 2015-16
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
konkursy szkolne 2015-16
27 Czerwiec 2017

Rok szkolny 2015/2016

 

Konkurs plastyczny "Odbicia lustrzane wokół nas" dla klas I - III SP

Klasa pierwsza:
I miejsce: Wiktoria Darowska Ia  
II miejsce: Joanna Twaróg kl. Ib
III miejsce: Patrycja Abram kl. Ib

Klasa druga:
I miejsce: Natalia Ćwik kl. IIb
II miejsce: Anna Ładoś kl. IIb
III miejsce: Małgorzata Bernacka kl. IIb
Wyróżnienia:
Radosław Bulanda kl. IIa
Zofia Hada IIb

Klasa trzecia:
I miejsce: Natalia Biedroń kl. IIIb
II miejsce: Sylwia Mól kl. IIIb
III miejsce: Natalia Cabała kl. IIIb


Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”


Klasa IV
I miejsce Teresa Opiela
II miejsce Zuzanna Gaik
III miejsce Sara Słowiak

Klasa V
I miejsce Mariusz Jasica
II miejsce Kacper Dąbrowski
III miejsce Patrycja Nawalaniec

Klasa VI
I miejsce Kamila Kuzar
II miejsce Małgorzata Olesiak
III miejsce Gabriela Mól

Gimnazjum
Klasa I
I miejsce Karolina Lis
I miejsce Tomasz Piszczek
III miejsce Łukasz Jędrzejek

Klasa II
I miejsce Renata Słowiak
II miejsce Wiktoria Duchnik
II miejsce Iwona Tokarczyk

Klasa III
I miejsce Natalia Mól
II miejsce Marlena Zelek
III miejsce Agnieszka Szewczyk 

Konkurs na prezentację multimedialną „Symetria wokół nas”

I miejsce – Aleksandra Kaim kl. Vb SP
II miejsce – Anna Król kl. Vb SP
III miejsce – Emilia Rusin kl. Vb SP

 

Konkurs ortograficzny pt. „Zostań mistrzem ortografii”

I miejsce - Faustyna Opiela z kl.5a
II miejsce - Aleksandra Michalik z kl.5a
III miejsce - Patrycja Tobiasz z kl.4

Konkurs recytatorski pt. „Moja Ojczyzna”

I miejsce - Zuzanna Gaik z kl.4
II miejsce - Patrycja Tobiasz z kl.4
III miejsce - Teresa Opiela i Natalia Dudczyk z kl.4


Konkursy logopedyczne

Konkurs plastyczny „Szafa Sabinki”

I miejsce - Katarzyna Stachoń z kl.1a
II miejsce - Martyna Sikoń z kl.3
III miejsce - Julia Kozdroń z kl.1b

Szkolny Turniej Superfarmera

I miejsce - Piotr Skorupa z kl.3b
II miejsce - Dominik Biel z kl.3b
III miejsce - Łukasz Chijek z kl.1a
IV miejsce - Gabriela Szewczyk z kl.1a

Konkurs dla klas I – III  - „Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki”

Zadaniem uczniów z klas I – III było przygotowanie ilustracji do wybranej książki zakupionej do biblioteki szkolnej.
Na etapie szkolnym tego konkursu przyznano następujące nagrody:
1.    miejsce Oliwia Jasica z klasy IIIa
2.    miejsce Gabriela Szewczyk z klasy Ia
3.    miejsce Alicja Mrowca z klasy IIa

wyróżnienia:
z klasy Ia: Małgorzata Tokarczyk, Julia Szubryt, Julia Budka,
z klasy IIa Marty Ptaszek, Antoni Opiela, Łukasz Kubacki, Sebastian Musiał,
z klasy IIb: Szymon Ryś, Julia Wojtas, Zofia Hada,
z klasy IIIa: Łukasz Sukiennik, Michał Hada, Patrycja Bieda.
Alicja Mrowca otrzymała wyróżnienie na etapie powiatowym konkursu „Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki”.

Konkurs dla klas IV – VI - „Dobry zwyczaj wypożyczaj”

Uczniowie z klas IV – VI  przygotowywali  plakat  promujący „Książki naszych marzeń”.
Przyznano nagrody:
1.    miejsce Oliwia Włodarczyk z klasy Va
2.    miejsce Anna Król z klasy Vb
3.    miejsce Patrycja Nawalaniec z klasy Vb


Konkurs tańca

W kategorii wiekowej klas 0-III :
I miejsce  "Świetliki": Anna Ładoś, Oliwia Wróbel, Magdalena Dutka
II miejsce "Dziewczyny Rządzą": Oliwia Jasica, Zuzanna Jasica, Magdalena Jasica, Katarzyna Jasica, Katarzyna Kaim,  Nicola Frączek, Julia Piórkowska, Aleksandra Wodas, Gabriela Pławecka
III miejsce Karolina Gancarczyk

W kategorii wiekowej klas IV-VI:
I miejsce  Patrycja Tobiasz
II miejsce "Budownicy": Zuzanna Gaik, Agata Szewczyk, Angela Malec
III miejsce  dziewczęta z klasy szóstej: Edyta Nowak, Marta Szewczyk, Aleksandra Madej, Zuzanna Puch, Oliwia Bąba


 „Najpiękniejszy stroik lub pisanka wielkanocna”

I miejsce: Wiktoria Darowska z klasy Ia Szkoły Podstawowej oraz Przemysław Lizut z klasy IB Gimnazjum.
II miejsce:  Zuzanna Jasica z klasy IIIa Szkoły Podstawowej
III miejsce: Damian Zając z klasy Va Szkoły Podstawowej

„Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”

Szkoła Podstawowa:
I miejsce – Martyna Frączek kl. IV
II miejsce – Paulina Malec kl. II a
III miejsce – Zofia Mąka kl. I b

Gimnazjum:
I miejsce – Marcelina Grzyb kl. II B
II miejsce – Klaudia Odziomek kl. II B
III miejsce – Łukasz Król i Miłosz Hebda kl. I A

XII konkurs językowo-plastyczny LOOK:

I miejsce Małgorzata Jasica kl. V a,
II miejsce Mariusz Jasica kl. V b,
III miejsce Anna Król kl. V b,
Nagrodę specjalną otrzymała Gabriela Jasica uczennica kl. V a

 

X konkurs na projekty językowe "Dress my star"

I miejsce Emilia Rusin kl. Vb,
II miejsce Damian Zając kl. Va,
III miejsce Gabriela Jasica kl. Va,
wyróżnienie Małgorzata Jasica kl. Va
Wyróżnienia za projekty językowe zatytułowane „All about me” otrzymały uczennice klasy czwartej: Sara Słowiak i Natalia Dutka.

"Inaczej słyszę inaczej piszę", czyli VI  szkolne dyktando z j. angielskiego

zwycięzcy - Dawid Plata i Łukasz Hanzel kl. IIIB

Konkursy podczas Szkolnego Dnia Zdrowia:


„Zdrowa kanapka”
I miejsce klasa IV
II miejsce klasa Vb
III miejsce klasa Va

Klasyfikacja turnieju mini piłki nożnej przedstawia się następująco:
a)    w kategorii dziewcząt
I miejsce klasa Va
II miejsce klasa Vb,VI
III miejsce klasa IV
W zwycięskiej drużynie grały: Natalia Bieda, Anna Czachura, Małgorzata Jasica, Gabriela Jasica, Weronika Król, Julia Prędka, Anita Abram.

b) w kategorii chłopców
I miejsce klasa Vb
II miejsce klasa VI
III miejsce klasa Va
Drużyna zwycięzców wystąpiła w składzie:  Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka,  Mariusz Jasica, Olaf Ciuła, Pławecki Szymon, Sebastian Rusin, Stanisławczyk Krystian i Adrian Wojtas.

W czwórboju lekkoatletycznym pierwsze trzy miejsca przypadły drużynom:
I miejsce: Amelia Lis, Edyta Nowak, Aleksandra Madej, Adrian Wojtas, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka
II miejsce: Izabela Biernat, Natalia Bieda, Weronika Król, Kacper Dąbrowski, Damian Pulit, Marcin Tomaszek
III miejsce: Małgorzata Jasica, Zuzanna Gaik, Zuzanna Puch, Mateusz Jędrzejek, Sebastian Rusin, Marta Szewczyk

Konkurs z języka niemieckiego "KRÓL I KRÓLOWA DER, DIE, DAS" 


Drożdżak Adam (IB)
Pawlik Anna (IIA)
Szewczyk Agnieszka (IIIA)


Dyktando z językaniemieckiego

Laskowska Monika (IB)
Dudek Marta (IIA)
Szewczyk Agnieszka (IIIA)

Wyświetleń: 218