Konkursy szkolne 2014/15
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy szkolne 2014/15
30 Czerwiec 2016

 

Rok szkolny 2014/15

Konkurs plastyczny "Matematyka wkoło nas" dla klas I - III SP

Klasa pierwsza:
I miejsce: Alicja Mrowca kl. Ia 
II miejsce: Dawid Kądziołka kl. Ia
III miejsce: Maksymilian Lebda kl. Ia
Wyróżnienia:
Łukasz Kubacki kl. Ia
Albert Chudy kl. Ia
Amelia Dąbrowska  kl. Ib
Szymon Ryś kl. Ib

Klasa druga:
I miejsce: Łukasz Jasica kl. IIa
II miejsce: Natalia Biedroń kl. IIb
III miejsce: Gabriela Pławecka: kl. IIa
Wyróżnienia:
Nikola Frączek kl. IIa
Natalia Cabała kl. IIb
Oliwia Jasica kl. IIa

Klasa trzecia:
I miejsce: Natalia Dudczyk kl. III
II miejsce: Natalia Dudka kl. III
III miejsce: Izabela Biernat kl. III


Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

Szkoła podstawowa

Klasa IV
 I miejsce  Adrian Kądziołka  
 II miejsce  Mariusz Jasica 
 III miejsce  Patrycja Nawalaniec 

Klasa V
 I miejsce Kamila Kuzar 
 II miejsce  Paweł Opiela 
 III miejsce  Małgorzata Olesiak 

Klasa VI
 I miejsce   Mateusz Dunikowski
 II miejsce  Szymon Bieda
 III miejsce  Miłosz Hebda

Gimnazjum

Klasa I
 I miejsce Marta Dudek
 II miejsce  Anna Pawlik
 III miejsce  Paweł Król

Klasa II 
 I miejsce  Paweł Piszczek
 II miejsce  Marlena Zelek
 III miejsce  Natalia Mól

Klasa III
 I miejsce  Waldemar Kądziołka
 II miejsce  Krystian Lis
 III miejsce  Agnieszka Lis

Konkurs na prezentację multimedialną „Matematyka wkoło nas”

I miejsce Agnieszka Lis klasa III gim.
I miejsce Anna Król klasa klasa IVb sp
II miejsce Anna Czachura klasa IVa sp
III miejsce Damian Zając klasa IVa sp
wyróżnienie  Patrycja Nawalaniec klasa IVb sp

organizatorzy: mgr Małgorzata Warzecha, mgr Małgorzata Dunikowska, mgr Katarzyna Strug

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego dla klas 4-6

I miejsce Natalia Ryś z kl.VI
II miejsce Mariusz Jasica z kl.IV b
III miejsce Amelia Lis z kl.IV b

Organizator: mgr Ewa Zelek

Konkurs recytacji poezji Stanisława Wyspiańskiego dla klas 4-6

I miejsce Natalia Odziomek z  kl.VI
II miejsce Marta Szewczyk z kl.V
III miejsce Faustyna Opiela z kl.IVa

Organizator: mgr Ewa Zelek

Konkurs plastyczny z okazji Święta Patrona dla klas 0-3

Kl. 0 a
Julia Kozdroń
Kamil Bargieł
Zofia Mąka

Kl. 0 b
Iwona Kaim
Mateusz Kęska
Weronika Staśko

Kl. I a
Dominik Czajka
Alicja Mrowca
Radosław Bulanda

Kl. I b
Małgorzata Bernacka
Filip Knap
Piotr Dudek

Kl. II a
Katarzyna Jasica
Łukasz Jasica
Gabriela Pławecka

Kl. II b
Natalia Biedroń
Sylwia Mól
Natalia Cabała

Kl. III
Teresa Opiela
Zuzanna Gaik
Natalia Czaja

Organizatorzy: mgr Małgorzata Król, mgr Kazimiera Matyasik,
mgr Barbara Młynarczyk, mgr Halina Jurowicz,
mgr Ewa Tomaszek, mgr Barbara Ryś, mgr Maria Salamon

Konkurs ortograficzny pt. „Zostań mistrzem ortografii” dla klas 4-6

I miejsce Katarzyna Pawlik z kl.VI
II miejsce Miłosz Hebda z kl.VI
III miejsce Faustyna Opiela z kl.IVa

Organizator: Ewa Zelek

Konkurs logopedyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”

I miejsce Kacper Włodarczyk
II miejsce Przemysław Abram
III miejsce Wiktor Czaja
Wyróżnienia: Kacper Bąba
                    Piotr Dudek
                    Łukasz Czachura

Organizator: mgr Ewa Zelek

Konkurs logopedyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”

I miejsce Katarzyna Jasica
II miejsce Bartłomiej Nowak
III miejsce Mateusz Mrowca
Wyróżnienia: Kacper Wach
                  Albert Jasica
                 Łukasz Sukiennik


Organizator: mgr Ewa Zelek

Szkolny Turniej Superfarmera


I miejsce Antoni Opiela
II miejsce Natalia Cabała
III miejsce Wiktoria Dębińska i Łukasz Jędrzejek

Organizator: mgr Ewa Zelek

XI Szkolny Konkurs Językowo-plastyczny LOOK

KATEGORIA KLASY IV
I miejsce - Mariusz Jasica kl.IVb
wyróżnienie - Gabriela Jasica kl.IVa

KATEGORIA KLASA V
I miejsce – Małgorzata Olesiak,
wyróżnienie - Paweł Opiela

opiekun: mgr Renata Szewczyk

Projekty z języka angielskiego

W kategorii klas IV – „My perfect Day” : Emilia Rusin kl. IV b i Patrycja Nawalaniec z  kl. IVb ,
w kategorii klasa V – „Perfect places to visit”:  Małgorzata Dziedzic kl. V,
w kategorii klasa VI-  „The invitaton to our picnik”:  Mateusz Jasica z kl. VI

opiekun: mgr Renata Szewczyk

Konkurs piosenki angielskiej

Klasa III – PATRYCJA TOBIASZ
Klasy II – CZAJA JULIA, PATRYCJA BIEDA, NIKOLA FRĄCZEK

opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego

V dyktando z języka angielskiego dla gimnazjalistów-„ Inaczej słyszę , inaczej piszę”

Kategoria kl. III gimnazjum: Julia Niemiec i Zuzanna Łyszczarz, kl. III
Kategoria kl. I gimnazjum: Maksymilian Mamak, kl. IB

opiekun: mgr Renata Szewczyk

Dyktando z języka niemieckiego

klasa I - Franciszek Hutek  klasa IB
klasa II- Agnieszka Szewczyk klasa IIA
klasa III- Waldemar Kądziołka

opiekun: mgr Małgorzata Krawczyk

Konkurs na "Króla i królową  DER, DIE, DAS"

klasa I - Renata Słowiak  klasa IA
klasa II- Agnieszka Szewczyk  klasa IIA
klasa III- Patryk Lupa

opiekun: mgr Małgorzata Krawczyk

Konkursy czytelnicze

Konkurs czytelniczy „Przyjaciele” dla klas IV-VI sp
I miejsce Gabriela Dutka klasa  IVb
II miejsce Mariusz Jasica klasa  IVb
III miejsce Anna Król klasa  IVb

 Konkurs czytelniczy „Wyszukam wszystko” dla gimnazjum
Agnieszka Lis z klasy III

Konkurs czytelniczy „Przysłowia szkolne” dla klasy IV
Damian Zając kl. IVa                               
Mariusz Jasica kl. IVb

Konkurs czytelniczy „Kolędy” dla klasy II i III sp:
Klasa IIa

I miejsce Zuzanna Jasica                                                 
II miejsce Magdalena Jasica                                    
III miejsce Łukasz Sukiennik                                             

Klasa III
I miejsce Natalia Dutka
II miejsce Izabela Biernat
III miejsce Ernest Sikoń     

Konkurs czytelniczy „Pisanki w wiosennej szacie” dla klas IV-VI sp
Klasa IVb

I miejsce Martyna Wróbel
II miejsce Mariusz Jasica
III miejsce Aleksandra Kaim

 Konkurs czytelniczy„Wielkanoc w pytaniach” dla gimnazjum
Natalia Sławek z klasy IIB

Konkurs czytelniczy „Kwiatowa łamigłówka” dla klas I sp:
Klasa Ia

I miejsce Dominika Czajka                  
II miejsce Marta Ptaszek                                         
III miejsce Paulina Malec                                          

Klasa Ib
I miejsce Dominik Stokłosa
II miejsce Konrad Jasica
III miejsce Paulina Szewczyk

Konkurs czytelniczy „Kwiatowa łamigłówka” dla klas II sp
Kl. IIa
I miejsce Julia Piórkowska             
II miejsce Łukasz Jasica                                        
III miejsce Oliwia Jasica
Kl. IIb                                         
 I miejsce Małgorzata Jędrzejek
II miejsce Łukasz Dudek
III miejsce Dominik Biel


Konkurs czytelniczy „ Znamy baśnie Andersena” dla klasy III sp
I miejsce Agata Szewczyk
II miejsce Natalia Dudczyk
III miejsce Patrycja Tobiasz

 Konkurs czytelniczy „Kto mi pomoże” dla klas IV-VI
z klasy IVa:  Anna Czachura
z klasy IVb: Mariusz Jasica
z klasy V: Małgorzata Olesiak
z klasy VI: Katarzyna Pawlik

Konkurs czytelniczy„Znam książki i biblioteki” dla gimnazjum
Natalia Sławek z klasy IIB


 
                                                                                                           organizator: mgr Emilia Kolawa

Wyświetleń: 179