Konkursy szkolne 2012/13
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy szkolne 2012/13
03 Maj 2014

Rok szkolny 2012/2013

Wyniki konkursów pzeprowadzonych z okazji Dnia Języków Obcych

Konkurs na projekt:
w kategorii   klasa  czwarta: I nagroda dla Joanny Piwowar
w kategorii  klasa piąta: nagroda za udział dla Katarzyny Raczek
w kategorii klasa szósta : I nagroda dla Agnieszki Jędrzejek

Konkurs piosenki w języku angielskim dla klas I-III szkoły podstawowej:
Kategoria klasa I – I nagroda Zuzanna Gaik
Kategoria klasa II- I nagroda   Amelia   Lis
Kategoria klasa III – I nagroda Kamila Kuzar

III dyktando z języka angielskiego:
Kategoria klasa I gimnazjum- zwycięzca Karolina Pławecka  kl. I
Kategoria klasa II i III gimnazjum- zwycięzca Bernadeta Hudy kl. IIIB

Konkurs logopedyczny pt.”Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

I miejsce Aleksander Mól
II miejsce Fabian Frączek
III miejsce Ernest Sikoń i Dawid Janik
Wyróżnienie Dawid Kądziołka
Opiekun Ewa Zelek

Konkurs logopedyczny pt.”Nasze piękne polskie słowa”

I miejsce Olaf Ciuła
II miejsce Małgorzata Dziedzic
III miejsce Sebastian Twaróg
Wyróżnienie Damian Zając i Karol Chudy
Opiekun Ewa Zelek 

Wyniki konkursów ekologicznych


Konkursy plastyczne-wyróżnienia:

Klasy 0-III
Martyna Frączek kl. I
Natalia Prędka kl. O B
Aleksandra Kaim kl. II

Klasy IV-VI
Patrycja Dunikowska kl. VI
Katarzyna Pawlik kl. IV
Mateusz Zagórowski kl. IV

Konkursy wiedzy ekologicznej

Klasy IV-VI
I miejsce- Antoni Król kl. V
II miejsce- Kamila Ciuła kl. VI
III miejsce- Zuzanna Szewczyk kl. V

Klasy I-III gimnazjum
I miejsce- Natalia Hebda kl. III
II miejsce- Waldemar Król kl. II
III miejsce- Mateusz Mąka kl. III

Konkurs na najlepszą prezentację ekologiczną:

I miejsce- Katarzyna Olesiak kl. I
II miejsce- Justyna Plata kl. III
III miejsce- Daria Janczyk kl. III

Wyniki konkursów z okazji Święta Patrona

Szkoła Podstawowa klasy 0 -III

Uczniowie nagrodzeni  w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Stanisław Wyspiański – artysta wszechstronny”
kl.0 a
Łukasz Jasica Oliwia Jasica Kamil Bargieł
kl.0b
Małgorzata Jędrzejek, Piotr Dudek , Natalia Cabała
kl. 0c
Łukasz Kubacki, Antoni Opiela, Dominika Czajka
kl. I
Damian Pulit Teresa Opiela Martyna Frączek
kl. II a
Faustyna Opiela, Rafał Dunikowski, Anna Czachura
kl. II b
Anna Król, Szymon Pławecki , Karolina Puch
kl. III
Kamila Kuzar,  Małgorzata Olesiak, Gabriela Mól

Uczniowie wyróżnieni w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Stanisław Wyspiański – artysta wszechstronny”
kl. 0a
Zuzanna Jasica Kacper Bąba Patrycja Bieda
kl.0b
Sylwia Mól, Julia Czaja, Łukasz Kowalski
kl. I
Sara Słowiak Marcelina Młynarczyk
kl. II a
Małgorzata Jasica,  Gabriela Jasica
kl. II b
Aleksandra Kaim, Martyna Wróbel, Mariusz Jasica

Szkoła Podstawowa klasy IV- VI

Konkurs recytacji poezji Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce Marlena Zelek, kl.6
II miejsce Joanna Szubryt, kl.5
III miejsce Jakub Zelek, kl.6 i Katarzyna Raczek, kl.5

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce Katarzyna Raczek, kl.5
II miejsce Tomasz Prędki, kl.6
III miejsce Adam Dziedzic, kl.6

Konkurs teatralny pt. „Przedstawiamy fragment dramatu Wyspiańskiego”
I miejsce grupa z klasy 5
Renata Słowiak, Kamil Biernat, Dawid Dyrek,
Wiktoria Słowiak, Alicja Janik

Konkurs plastyczny pt.„Autoportret”
I miejsce Natalia Odziomek, kl.4
II miejsce Patrycja Dunikowska, kl.5
III miejsce Katarzyna Pawlik i Karolina Biedroń z kl.4

Gimnazjum

Konkurs recytacji poezji Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce Olga Drożdżak
II miejsce Natalia Kądziołka

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
I miejsce Marcelina Biedroń
II miejsce Karolina Szewczyk
III miejsce Dawid Mąka i Jakub Nawalaniec

Konkurs poezji śpiewanej
I miejsce Kinga Filipek, Albert Wojnarowicz i Kamil Sławek

Konkurs teatralny pt. „Przedstawiamy fragment dramatu Wyspiańskiego”
I miejsce grupa z klasy 1
Justyna Jedlecka, Natalia Jurek, Patryk Lupa,
Agnieszka Lis, Zuzanna Łyszczarz

Konkurs plastyczny pt.„Autoportret”
I miejsce Monika Król
II miejsce Patryk Lupa i Natalia Lupa
III miejsce Grzegorz Litwa i Justyna Plata

Konkurs ortograficzny dla gimnazjum

 Zwycięzcy: Karolina Pławecka z klasy I i Mateusz Hanzel z kl. IIB.

Konkurs językowo - plastyczny  z j. angielskiego LOOK
(konkurs promujący sposób uczenia się nowego słownictwa, mgr R. Szewczyk)

 Patrycja Dunikowska kl.VI - I miejsce
Mateusz Jasica kl.IV i Miłosz Bieda kl. VI - II miejsce
Kacper Golonka kl. IV - III miejsce


Konkurs ładnego pisania pt."O złote pióro"

(promujący kształtne, estetyczne pismo, mgr Ewa Zelek)

I miejsce - Natalia Ryś kl.IV
II miejsce - Agnieszka Jędrzejek, kl.VI
III miejsce - Kamila Ciuła, kl.VI

Wyświetleń: 137