konkursy szkolne 2011/12
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
konkursy szkolne 2011/12
29 Styczeń 2013

Rok szkolny 2011/12

Szkoła Podstawowa

Zwycięzca konkursu "Super uczeń" - Karolina Pławecka kl. VI

Konkurs ładnego pisania „O złote pióro”

Agnieszka Szewczyk kl. V – I miejsce
Marta Dudek kl. IV – II miejsce
Julia Niemiec kl. VI – III miejsce

Konkurs ortograficzny „Zostań mistrzem ortografii”

Zuzanna Łyszczarz kl. VI – I miejsce
Patryk Lupa kl. VI – II miejsce
Julia Niemiec kl. VI – II miejsce
Dawid Kubik kl. VI – III miejsce

Konkurs mitologiczny pt. „W krainie mitów”

Zuzanna Łyszczarz kl.VI - I miejsce
Katarzyna Olesiak kl.VI - II miejsce
Julia Niemiec kl.VI - III miejsce

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

KL. IV
Marta Dudek – I miejsce
Katarzyna Raczek – II miejsce
Krzysztof Mól – III miejsce

KL. V
Marlena Zelek – I miejsce
Adam Michalik – II miejsce
Agnieszka Szewczyk – III miejsce

 KL. VI
Julia Niemiec – I miejsce
Patryk Lupa – II miejsce
Katarzyna Olesiak – III miejsce
Dawid Kubik – III miejsce

Konkurs językowo - plastyczny  z j. angielskiego LOOK
(konkurs promujący sposób uczenia się nowego słownictwa)

Zuzanna Szewczyk kl. IV - I miejsce
Patrycja Dunikowska kl. V - II miejsce
Agnieszka Szubryt kl. VI - III miejsce

Konkurs projektów z j. angielskiego

Katarzyna Raczek kl.IV - I miejsce
Patrycja Dunikowska kl.V - II miejsce
Patryk Lupa kl. VI. - III miejsce

 Gimnazjum

Zwycięzca konkursu "Super uczeń" - Rafał Szewczyk kl. IIIA

Zwycięzca konkursu "Klasa z klasą" - klasa IA

 Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

KL. I
Waldemar Król – I miejsce
Małgorzata Abram – II miejsce
Jakub Nawalaniec – III miejsce

 KL. II
Grzegorz Król – I miejsce
Bernadeta Hudy – II miejsce
Lucyna Nguyen – III miejsce

 KL. III
Rafał Szewczyk – I miejsce
Magdalena Kędroń – II miejsce
Damian Drożdżak – II miejsce
Joanna Sławek – III miejsce

Konkurs mitologiczny  "W Świecie mitów"

Lucyna Nguyen kl.IIB - I miejsce
Krzysztof Ryś kl. IIA i Daniel Stanisławczyk kl. IA - II miejsce
Krzysztof Jasica kl. IA i Damian Oleś kl. IA - III miejsce

II szkolne dyktando z j. angielskiego

Jakub Szewczyk kl. IIIA - I miejsce
Beata Dudczyk kl. IIIA - II miejsce
Natalia Hebda kl. IIA - III miejsce

Wyświetleń: 142