Konkursy - szkolne
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Konkursy - szkolne
12 Marzec 2012

Konkursy  szkolne

Rok szkolny 2016/2017

 

Konkurs plastyczny "Skala w życiu codziennym" dla klas I - III SP

 

Klasa I
I miejsce: Gabriela Golonka
II miejsce: Weronika Staśko
III miejsce: Dominik Tokarczyk

Klasa II
I miejsce: Patrycja Abram kl. IIb
II miejsce: Gabriela Szewczyk kl. IIa
III miejsce: Zofia Mąka kl. IIb

Klasa III
I miejsce: Julia Wojtas i Konrad Jasica kl. IIIb
II miejsce: Nadia Zboś kl. IIIb
III miejsce: Karol Dyrek kl. IIIb
Wyróżnienie: Anastazja Rusin kl. IIIb
Wyróżnienie: Dominika Czajka kl. IIIa

 

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”

Szkoła Podstawowa:

Klasa IV
I miejsce: Kamil Bargieł kl. IVa
II miejsce: Łukasz Jasica kl. IVa
III miejsce: Magdalena Jasica kl. IVa

Klasa V
I miejsce: Teresa Opiela
II miejsce: Natalia Dudczyk
III miejsce: Natalia Dutka

Klasa VI
I miejsce: Kacper Dąbrowski kl. VIa
II miejsce: Szymon Pławecki kl. VIb
III miejsce: Mariusz Jasica kl. VIb

Gimnazjum:

Klasa I
I miejsce: Kamila Kuzar kl. IA i Magdalena Pająk kl. IB
II miejsce: Zuzanna Ziaja kl. IA
III miejsce: Karolina Pająk kl. IB

Klasa II
I miejsce: Karolina Lis kl. IIB
II miejsce: Paweł Król kl. IIB
III miejsce: Jakub Kądziołka kl. IIB

Klasa III
I miejsce: Wiktoria Duchnik kl. IIIB
II miejsce: Antoni Król kl. IIIA
III miejsce: Iwona Tokarczyk kl. IIIB

 

Konkurs na prezentację multimedialną „Skala w życiu codziennym”

I miejsce – Anna Czachura kl. VIa SP
II miejsce – Faustyna Opiela kl. VIa SP
III miejsce – Izabela Biernat kl. V SP

 

Konkurs ekologiczny

Szkoła Podstawowa:
I miejsce Aleksandra Kaim VIb
II miejsce Karolina Puch VIb
III miejsce Anna Czachura VIa

Gimnazjum
I miejsce Zuzanna Florek IIB
II miejsce Wojciech Tudaj IIB
III miejsce Anna Pawlik IIIA

 

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi – wyróżnienia:


Anna Król kl. VIb
Patrycja Bieda kl. IVa
Julia Piórkowska kl. IVa

Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich

Zwycięzca: Mariusz Jasica kl. VIb

Wyróżnienie:
Faustyna Opiela kl. VIa
Patrycja Nawalaniec kl. VIb
Aleksandra Kaim kl. VIb
Karolina Puch kl. VIb

 

VII szkolne dyktando z j. angielskiego dla gimnazjalistów „Inaczej słyszę inaczej piszę”

 

Klasa I
Zwycięzca: Karolina Pająk kl. IB

Klasa II
Zwycięzca: Zuzanna Florek kl. IIB

Klasa III
Zwycięzca: Renata Słowiak kl. IIIA

 

XIII konkurs językowo-plastyczny LOOK

Klasa IV
Zwycięzca: Sylwia Mól kl. IVb

Klasa VI
Zwycięzca: Damian Zając kl. VIa

 

XI konkurs na projekty językowe

Klasa VI - temat „Wild animals in Poland”
I miejsce: Anny Król kl. VIb
II miejsce ex aequo: Emilia Rusin kl. VIb i Damian Zając kl. VI a
Wyróżnienie: Krystian Stanisławczyk kl. VI b.

Klasa IV – temat: „All about me”
I miejsce: Katarzyna Jasica kl. IVa
Wyróżnienie: Natalia Cabała kl. IVb, Magdalena Jasica kl. IVa, Weronika Śmierciak kl. IVb i Łukasz Jasica kl. IVa

 

Konkurs „Zdrowa sałatka” zorganizowany podczas Szkolnego Dnia Dziecka

I miejsce: klasa IVa
II miejsce: klasa VIb
III miejsce: klasa IVb i klasa V

 

Konkurs „Systematyczny SKO-wicz”

Tytuł „Systematycznego SKO-wicza uzyskali: Zuzanna Jasica kl. I, Gabriela Golonka kl. I, Patrycja Abram kl. IIb, Zofia Mąka kl. IIb, Joanna Twaróg kl. IIb, Łukasz Jasica kl. IVa, Mariusz Jasica kl. VIb, Patrycja Bieda kl. IVa, Natalia Dutka kl. V, Patrycja Nawalaniec kl. VIb, Dagmara Szewczyk kl. V, Zofia Hada kl. IIa, Magdalena Jasica kl. IVa, Małgorzata Jędrzejek kl. IVb, Lilianna Smoleń kl. IVb.

 

 

 

Konkursy szkolne - rok szkolny 2015/16                                  

Konkursy szkolne - rok szkolny 2014/15

Konkursy szkolne - rok szkolny 2013/14

Konkursy szkolne - rok szkolny 2012/13

Konkursy szkolne - rok szkolny 2011/12

 

Wyświetleń: 150