konkursy pozaszkolne 2014/15
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
konkursy pozaszkolne 2014/15
30 Czerwiec 2016

Rok szkolny 2014/2015

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:

Małopolski Konkurs Biologiczny – Patryk Lupa (III), Agnieszka Szewczyk (IIA).
Małopolski Konkurs Matematyczny - Mateusz Dunikowski (VI), Waldemar Kądziołka (III)
Małopolski Konkurs Języka Polskiego - Renata Słowiak (IA), Katarzyna Raczek (IA). Małgorzata Olesiak (V), Olesiak Katarzyna (III), Patryk Lupa (III).
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - Julia Niemiec (III).
Małopolski Konkurs Historyczny - Natalia Jurek (III), Kamil Bulanda (III), Miłosz Bieda (IIA).
Małopolski Konkurs Geograficzny – Paweł Piszczek (IIB).
Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”- Kamil Bulanda (III), Natalia Jurek (III), Miłosz Bieda (IIA), Szymon Bieda (V).
Konkurs historyczny „Upadek III Rzeczpospolitej…”- Kamil Bulanda (III), Miłosz Bieda (IIA).
Konkurs historyczny „Odkrywamy średniowiecze…”- Szymon Bieda (VI), Natalia Odziomek (VI).
Konkurs historyczny „Wybitni generałowie”- Zuzanna Gawron (VI).

Szkoła Podstawowa

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej organizowany w Nowym Sączu podczas Nocy Naukowców 2014.
I miejsce - Mateusz Dunikowski(VI),
III miejsce - Szymon Bieda (VI),
IV miejsce - Kacper Golonka, Mateusz Jasica, Miłosz Hebda (VI).

Wojewódzki projekt ekologiczny  Eko - szkoła, Eko – przedszkole – II miejsce dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  -
wyróżnienie: Teresa Opiela kl. III, Kacper Dąbrowski kl. IVa, Patrycja Nawalaniec kl. IVb, Mateusz Dunikowski kl. VI.

XIV edycja wojewódzkiego konkursu literackiego „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” – I miejsce Kacper Golonka kl. VI.

II interdyscyplinarny konkurs Odkrywamy Średniowiecze  pod patronatem Burmistrza Andrychowa oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie – finalistka Natalia Odziomek kl. VI, finalista Szymon Bieda kl. VI.

Gimnazjum

VI edycja konkursu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy” (konkurs o mediacjach)
I miejsce - Patryk Lupa (III), Zuzanna Łyszczarz (III), Julia Niemiec (III)

II Powiatowy  Konkurs Języka Angielskiego – II miejsce Julia Niemiec kl. III

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu „Poprzez poznanie do umiłowania” – I miejsce Katarzyna Olesiak, II miejsce Patryk Lupa kl. III, II miejsce Łukasz Hanzel kl. IIB.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – wyróżnienia: Katarzyna Olesiak, Waldemar Kądziołka, Krystian Lis

XII Powiatowa Gimnazjada „ Wiem wszystko” – I miejsce Patryk lupa kl. III
 
VI gminny  konkurs o św. Janie Pawle II w kategorii wypracowanie literackie dla uczniów gimnazjum pod hasłem: „Ta  ziemia od lat była mi bliska”- I miejsce Patryk Lupa kl. III

IV Gminny Konkurs Ortograficzny – I miejsce Agnieszka Szewczyk kl. IIA, III miejsce Waldemar Kądziołka kl. III

XXIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Herb Grodu  Miasta Chrzanowa”– wyróżnienie Katarzyna Raczek kl. IA

Ogólnopolski konkurs poetycki  XVIII Biesiada Słowa – nagroda dla Katarzyny Raczek kl. IA

V Jubileuszowy Konkurs Poetycki im. Zosi Smreczyńskiej  pod hasłem „Niewyśnione sny” – I miejsce Katarzyna Raczek kl.IA

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Konkurs plastyczny na uczczenie 100 rocznicy Bitwy pod Limanową „…jeno się ostały żołnierskie mogiły”- III miejsce - Zuzanna Szewczyk (IA), wyróżnienie: Natalia Odziomek (VI), Patrycja Nawalaniec (IVb), Natalia Kądziołka (II B), Patrycja Dunikowska (IIB).

Gminny konkurs plastyczny na uczczenie 100 rocznicy Bitwy pod Limanową „Okruchy pamięci – bitwa pod Limanową” - II miejsce Natalia Kądziołka (IIB), wyróżnienie - Antoni Król (IA).

XIII Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej – III miejsce - Patrycja Sławek (IB), Magdalena Król (IB), Joanna Szubryt (IA), Patryk Lupa (III), Kinga Kowalczyk (III), Natalia Sławek (IIB).

I miejsce w powiecie i 14 w województwie w V Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła" - uczniowie klas 0-VI szkoły podstawowej.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA”  – wyróżnienie w kategorii scenek teatralnych dla grupy „Kwiatuszki” w składzie: Julia Kozdroń, Gabriela Szewczyk, Iwona Kaim, Łukasz Chijek, Karol Bargieł, Andrzej Król.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA” – wyróżnienie dla zespołu „Kruszynki” w składzie: Teresa Opiela, Natalia Dutka, Anna Filipek, Natalia Czaja, Katarzyna Kaim i Natalia Cabała.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA” – III miejsce w kategorii taniec dla grupy „Świetliki” w składzie: Zuzanna Gaik, Patrycja Tobiasz, Angelika Malec, Anastazja Rusin, Anna Ładoś, Magdalena Dutka.

XVII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” – wyróżnienie Antoni Opiela kl. Ia,  Łukasz Jasica kl. IIa.
 
Eliminacje szczebla powiatowego XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” – I miejsce Natalia Odziomek kl. VI.

II Przegląd  Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa  „MAGA”  – wyróżnienie w kategorii śpiew Martyna Wróbel  kl. IVb.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA” – I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Mordarce.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu Limanowa „MAGA”  – II miejsce w kategorii śpiew dla zespołu „Cantare” – Patryk Lupa, Kinga Kowalczyk kl. III, Natalia Sławek kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IB, Antoni Król kl. IA.

II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA” - II miejsce w kategorii taniec dla grupy „Max Dance” w składzie: Aneta Kądziołka, Natalia Kądziołka, Kinga Nguyen, Izabela Łyszczarz,  Wiktoria Duchnik, Ewa Sułkowska.
 
II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu gminy Limanowa „MAGA” – II miejsce w kategorii scenek teatralnych dla grupy „Didaskalki” w składzie: Wiktoria Duchnik, Aneta Kądziołka, Iwona Tokarczyk, Natalia Wojtas, Kacper Łyszczarz, Maksymilian Mamak.

VI Gminny Konkurs o Św. Janie Pawle II – I miejsce w kategorii konkurs plastyczny dla gimnazjum Antoni Król kl. IA

Wyświetleń: 114