konkursy pozaszkolne 2011/12
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
konkursy pozaszkolne 2011/12
29 Styczeń 2013

Rok szkolny 2011/2012

Szkoła Podstawowa

Klasa Ia  - Laureat w kategorii najlepsza klasa pierwsza w konkursie plastycznym „Bezpieczna Droga” organizowanym przez Gazetę Krakowską
Gazetka „Figielek” - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych  
Szkoła Podstawowa – wyróżnienie II st. w konkursie SKO na etapie regionalnym

Teresa Opiela kl. 0a - Nagroda w V ogólnopolskim konkursie plastycznym na świąteczną kartkę Bożonarodzeniową
Patrycja Bieda kl. 0a - Nagroda w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze kartki wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Zespół Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim 
Sara Słowiak kl. 0a - IV miejsce w Gminnym Konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna” 
Martyna Frączek kl. 0b - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsze kartki wielkanocne” 
Małgorzata Jędrzejek kl. 0b - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła”
Monika Kowalska kl. Ia - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła” 
Mateusz Jędrzejek kl. Ia - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła” 
Anna Król Ib - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pod skrzydłami Anioła” 
Krystian Stanisławczyk kl. Ib - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Jesienne duszki i leśne skrzaty” 
Sebastian Rusin kl. I b - Nagroda w XIII ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kartka świąteczna Boże Narodzenie, Nowy Rok” 
Mateusz Dunikowski kl. III - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny” 
Adam Biernat kl. III - wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka Świąteczna Bożonarodzeniowa”
Zuzanna Szewczyk kl. IV - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa”
Zuzanna Łyszczarz kl. VI – II miejsce w Gminnym Konkursie twórczości St. Wyspiańskiego w Rupniowie
Zuzanna Łyszczarz kl.VI - wyróżnienie w powiatowym konkursie twórczości ks. J. Twardowskiego
Katarzyna Raczek kl. IV - II miejsce w konkursie literackim „Kierpce, wianki, obwarzanki czyli wędrówki po Małopolsce” pod patronatem Marszalka Województwa Małopolskiego Marka Sowy 
Antoni Król kl. IV - II miejsce na szczeblu powiatowym w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „20 lat Państwowej Straży Pożarnej- jak nas widzą, tak nas malują”
Marlena Zelek kl. V - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 
Kamila Ciuła kl. V - Nagroda w Małopolskim Konkursie plastycznym „Anioł”
Patryk Lupa kl. VI - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”
Kamil Bulanda kl. VI - I miejsce na szczeblu powiatowym w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”

Gimnazjum

Jasica Krzysztof kl. I A - Finalista
konkursu „Losy Żołnierza…” 
Bartłomiej Mąka kl. IA - Laureat w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „20 lat Państwowej Straży Pożarnej- jak nas widzą, tak nas malują” 
Waldemar Król kl. IB - wyróżnienie 2. st. w kraju w ogólnopolskim konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA
Grzegorz Król kl. IIA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny” 
Sławomir Wierzycki kl. IIA - wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „ Najpiękniejsze dialogi literackie” 
Sławomir Wierzycki kl. IIA – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie recytatorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej
Justyna Plata kl. II B - II nagroda w IV edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Zosi Smreczyńskiej pt. „Na skrzydłach marzeń” 
Natalia Wójcik kl. IIB - III miejsce w III Edycji Międzyszkolnego Konkursu na temat: „Jak rozwiązywać spory bez przemocy” w kategorii: praca literacka pod hasłem: „Od zazdrości do miłości” organizowanego przez szkoły w Nowym Sączu
Natalia Wójcik kl. IIB - wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie twórczości ks. J. Tischnera
Albert Wojnarowicz kl. IIA i Kamil Sławek kl. IIB - II miejsce w VI Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego w kategorii  poezji śpiewanej 
Monika Grzesik kl.IIIA - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Wyświetleń: 117