Grono pedagogiczne 2015/16
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
Grono pedagogiczne 2015/16
27 Październik 2016

Nauczyciele w roku szkolnym 2015/16

1. mgr Ciuła Paweł - dyrektor szkoły, biologia, chemia
2. mgr Abram Stanisława - wicedyrektor szkoły,  język polski
3. mgr Abram Sylwia - wychowanie przedszkolne
4. mgr Biedroń Wiesława -  biologia, chemia
5. mgr Biernat Kazimiera -  historia, wos
6. mgr Dunikowska Małgorzata -  matematyka, zajęcia komputerowe
7. mgr Frączek Renata - język angielski
8. mgr Górszczyk Alina - pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne,
9. mgr Jurowicz Halina - edukacja wczesnoszkolna
10. mgr Kasprzyk-Dudek Marzena- muzyka, zajęcia artystyczne
11. mgr Klimek Barbara - nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne, świetlica
12. mgr Kindlik Magdalena - wychowanie fizyczne
13. mgr Kolawa Emilia -  bibliotekarz, świetlica
14. mgr Krawczyk Małgorzata -  język niemiecki
15. mgr Król Małgorzata -  edukacja wczesnoszkolna
16. mgr Mamak Wiesław -  plastyka, informatyka, zajęcia techniczne
17. mgr Matyasik Kazimiera -  edukacja wczesnoszkolna
28. mgr Młynarczyk Barbara -  edukacja wczesnoszkolna
19. mgr Odziomek Edyta -  język polski
20. Postrożny Marta – wychowanie przedszkolne
21. inż. Radziechowski Grzegorz - fizyka, wychowanie fizyczne
22. mgr Ryś Barbara  - wychowanie przedszkolne
23. mgr Salamon Maria -  wychowanie przedszkolne
24. ks. mgr Stabrawa Zbigniew -  religia
25. mgr Stanisz Karol - przyroda, geografia
26.mgr Strug Katarzyna -   matematyka, opiekun świetlicy
27. mgr Szewczyk Renata - język angielski
28. ks. mgr Szewczyk Tomasz  - religia
29. mgr Tomaszek Ewa - edukacja wczesnoszkolna
30. mgr Trojanowska Elżbieta - religia, wychowanie do życia w rodzinie, opiekun swietlicy
31. Trojanowski Krzysztof  - wychowanie fizyczne
32. mgr Warzecha Małgorzata - matematyka
33. mgr Włodarczyk Renata - język angielski
34. mgr Zelek Ewa - język polski, logopeda
35. mgr Zelek Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Wyświetleń: 107