814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje
04 Listopad 2016

W dniu 3 listopada 2016 roku na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w koszykówce dziewcząt w kategorii szkół gimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się tylko trzy gimnazja: Mordarka, Stara Wieś I i Pasierbiec, ale emocji nie brakowało. Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym". Dziewczęta bardzo zacięcie walczyły o każdy metr parkietu, a gra cały czas była bardzo dynamiczna.

W wielkim finale  Nasze dziewczęta zmierzyły się z dziewczętami z Pasierbca. Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy Limanowa obroniły dziewczęta z naszej szkoły, które wysoko wygrały wszystkie mecze. Zwycięska drużyna grała w składzie: Wojtas Natalia, Janik Alicja, Lis Patrycja, Lupa Agnieszka, Osadowska Karolina, Sławek Patrycja, Tokarczyk Iwona, Wilczyńska Kinga.
      Koszykarki z Mordarki będą reprezentowały Zespół Szkół w Mordarce na zawodach powiatowych, które odbędą się 10 listopada  w ZSS 3 Limanowa.