Sportowe Rok szkolny 2016/2017
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje

I miejsce w gminnych zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt SP II miejsce w powiatowych  zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt SP Natalia Bieda, Gabriela Jasica, Anna Czachura, Aleksandra Michalik, Małgorzata Jasica – VIa, Julita Golonka, Martyna Wróbel, Anita Abram, Amelia Lis, Karolina Puch – VIb

II miejsce w gminnych zawodach  piłki koszykowej SP

I miejsce w gminnych zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt gimnazjumIV miejsce w powiatowych  zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt gimnazjum Natalia Odziomek IIB, Karolina Lis IIB, Marta Dudek IIIA, Joanna Szubryt IIIA, Agnieszka Lupa IIIA, Wiktoria Słowiak IIIA, Alicja Janik IIIA, Natalia Wojtas IIIB, Patrycja Lis IIIB,  Patrycja Sławek IIIB, Dominika Tokarczyk IIIB.

I miejsce w gminnych zawodach  piłki koszykowej dziewcząt gimnazjumII miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej dziewcząt gimnazjum Skład: Natalia Wojtas IIIB, Alicja Janik IIIA, Patrycja Lis IIIB, Agnieszka Lupa IIIA, Karolina Osadowska IB, Patrycja Sławek IIIB, Marta Dudek IIIA, Kinga Wilczyńska IIIB.

III miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt gimnazjum

III miejsce w powiatowych zawodach cheerleaders

Gminne biegi przełajowe II miejsce – Izabela Biernat kl. V SP III miejsce – Sara Słowiak kl. V SP II miejsce – Mateusz Zagórowski kl. IIA gimnazjum I miejsce sztafeta chłopców w gminnym sztafetowym biegu przełajowym III miejsce – Piotr Dudek kl. III SP

I miejsce w mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt  Skład: Janik Alicja IIIA, Kądziołka Aneta IIIB, Lis Karolina IIB, Lis Patrycja IIIB, Lupa Agnieszka IIIA, Nguyen Agata IB, Odziomek Natalia IIB, Osadowska Karolina I, Sławek Patrycja IIIB, Słowiak Wiktoria IIIA, Szewczyk Zuzanna IIIA, Tokarczyk Iwona IIIB, Wojtas Natalia IIIB, Wrona Wiktoria IB.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt SP II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt SP Skład: Bieda Natalia VIa, Lis Amelia VIb, Król Anna VIb, Jasica Gabriela VIa, Abram Anita VIb, Nawalaniec Patrycja VIb, Golonka Julita VIb, Puch Karolina VIb, Jasica Małgorzata VIa, Biernat Izabela V, Czachura Anna VIa, Dudka Natalia V, Włodarczyk Oliwia VIa, Rusin Emilia VIb.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej chłopców SP Skład: Adrian Kądziołka VIb, Sebastian Rusin VIb, Bartłomiej Mąka VIb, Adrian Wojtas VIb, Kacper Dąbrowski VIa, Marcin Zagórowski VIa, Mateusz Jędrzejek VIa, Łukasz Czachura IVa, Kamil Bargieł IVa i Mateusz Florek IVa.

I miejsce w V Zimowym Turniej piłki koszykowej o Puchar Dyrektora I LO w Limanowej Skład: Tokarczyk Iwona IIIB, Wojtas Natalia IIIB, Janik Alicja IIIA, Lis Patrycja IIIB, Wilczyńska Kinga IIIB, Lis Karolina IIB, Lupa Agnieszka IIIA, Sławek Patrycja IIIB, Osadowska Karolina IB.