Sportowe Rok szkolny 2015/2016
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
17.30 - 8.15
28.25 - 9.10
39.20 - 10.05
410.15 - 11.00
511.20 - 12.05
612.20 - 13.05
713.15 - 14.00
814.10 - 14.55
Facebook
Bezpieczne wakacje

Powiatowe biegi przełajowe: II miejsce Izabela Biernat kl. IV SP

 

Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne:  II miejsce Weronika Król kl. Va (dystans 600m) II miejsce Izabela Biernat kl. IV (600m) III miejsce Aleksandra Madej kl. VI (piłka palantowa) III miejsce Natalia Dutka kl. IV (piłka palantowa)

 

Gminne zawody w biegach przełajowych: I miejsce Izabela Biernat  kl. IV (500m) II miejsce Weronika Król kl. Va (600m) III miejsce Sztafeta sprinterska w składzie: Julia Kozdroń, Paulina Malec, Katarzyna Jasica, Izabela Biernat, Amelia Lis , Aleksandra Madej. I miejsce Natalia Odziomek kl. IB (bieg na 1000m)      Powiatowe zawody pływackie: II miejsce Joanna Piwowar w stylu klasycznym

 

IV miejsce w zawodach sportowych „Biegiem  Pamięci Żołnierzy Wyklętych”- Natalia Odziomek II miejsce w powiatowym biegu niepodległości w Młynnem Piotr Dudek kl. IIb SP  I miejsce w gminnym etapie piłki koszykowej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA II miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA II miejsce w gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt z gimnazjum: Natalia Sławek kl. IIIB, Patrycja Florek kl. IIIB, Ilona Janczyk kl. IIIB, Justyna Janik kl. IIIA, Natalia Ćwik kl. IIIA, Natalia Wojtas kl. IIB, Patrycja Sławek kl. IIB, Patrycja Lis kl. IIB, Alicja Janik kl. IIA, Karolina Lis kl. IB, Kądziołka Aneta kl. IIIB, Kaim Magdalena kl. IIIB, Kądziołka Natalia kl. IIIB, Lupa Agnieszka kl. IIA, Łyszczarz Izabela kl. IIIB, Szewczyk Zuzanna kl. IIA I miejsce w Gminnej, I miejsce w Powiatowej  i  III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - skład drużyny: Natalia Ćwik, Ilona Janczyk, Alicja Janik, Justyna Janik, Magdalena Kaim, Natalia Kądziołka, Karolina Lis, Patrycja Lis, Natalia Odziomek, Patrycja Florek,,  Natalia Sławek, Patrycja Sławek, Natalia Wojtas, Iwona Tokarczyk.

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców – drużyna w składzie: Dawid Pająk, Paweł Piszczek, Filip Syktus, Krystian Majka, Łukasz Hanzel , Dominik Gancarczyk, Krystian Janik, Bartłomiej Żurek, Daniel Frączek, Kamil Pacholarz

 

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej „7 piłkarskie” - drużyna w składzie: Fabian Frączek, Jakub Skorupa, Marcin Tomaszek, Paweł Opiela, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka, Marcin Zagórowski,  Mariusz Jasica, Olaf Ciuła, Sebastian Rusin i Adrian Wojtas

I miejsce w turnieju o Puchar Premiera RP Orlik 2015– etap gminy: Bartłomiej Mąka, Adrian Wojtas, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Marcin Zagórowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Jędrzejek, Mariusz Jasica.

I miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion” – etap gminny i III miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion” – etap powiatowy: Bartłomiej Mąka, Adrian Wojtas, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Marcin Zagórowski, Kacper Dąbrowski, Mateusz Jędrzejek, Mariusz Jasica.